1.4 16V 55 kW - převodovka

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
sliki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 06.12.2008 14:39

1.4 16V 55 kW - převodovka

Příspěvek od sliki »

Zdravím mám VW Lupo 1.4 16V 55 kW rv. 1998 s manuální převodovkou. Mám problém nejspíše s převodovkou spojka i řazení funguje normálně ale při jízdě se ozívá divný zvuk nejspíše z převodovky jakoby nějaké ložisko a když auto rozjedu a pak pustím plyn tak auto cukne a ten zvuk se zesílí a když zastavím, vyřadím otevřu motorový prostro tak nic slyšet není a motor běží normálně nevíte co to může být?

sliki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 06.12.2008 14:39

Re: VW Lupo převodovka

Příspěvek od sliki »

Tak dnes jsem se dostal pod auto a místo hluku jsem našel, jde to z převedovky, ale nevím co to může být protože řazení funguje normálně a spojka taky. Tak auto pujde k mechanikovi jestli na to příjde. Tak se chci předběžně zeptat kdyby byla v háji celá převodovka pasuje tam i z jiného lupa nebo musí být uplně ta samá motorozice?

sliki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 06.12.2008 14:39

Re: VW Lupo převodovka

Příspěvek od sliki »

TO nikdo neví jesti do Lupa pasuje převodovka třeba i z Pola a nebo Golfu IV nebo třeba z Fábie se stejnou motorizací?

tanyan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.01.2015 20:21

Re: VW Lupo převodovka

Příspěvek od tanyan »

Musíš pozrieť kód prevodovky (v kufri pod kobercom) a hľadať podľa toho. Ja mám 1.7SDI a tých je málo. Ale určite nájdeš tú prevodovku aj v iných podľa toho kódu. Minimálne Seat Arosa s rovnakým motorom bude mať aj rovnakú prevodovku.
Repas mi robil puchovinfo zo slovenského fóra, mobil 00421948886615.

Odpovědět

Zpět na „Lupo“