Klika dvěří

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
pmmucha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 23.03.2019 09:11

Klika dvěří

Příspěvek od pmmucha »

I na mém passatovi bohužel začaly puchýřky od kamínků ( pravé přední dvěře) Bohužel i přes nákup kvalitních barev se mi to nepodařilo opravit, udělal jsem tam fleky jako kráva a chci už to dát do lakovny. Lakýrník Potřebuje abych mu odělal kliku dvěří aby to mohl nalakovat i pod ní . Máte prosím nějaké rady jak na to ?
Btw Odmontoval by to klidně sám ale řekl si za to další pětikilo a to se mi moc dávat nechce. Za dva týdny snad odmaturuju a pětikilčo v hospodě bude potřeba :D
Díky

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Klika dvěří

Příspěvek od Nwkt »

sundáš gumovou krytku nad západkou zámku, za kliku zatáhneš a držíš ať je otevřená, odšroubuješ šroub pod krytkou a kliku vytáhneš ven

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klika dvěří

Příspěvek od teekey »

jeste ze existuje YOUTUBE :D
ps: ten sroubek co budes posleze dotahovat se sroubuje do "plastu" tak s citem, jinak jak to praskne, tak tu zaslepku budes davat na tmel :laugh:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

pmmucha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 23.03.2019 09:11

Re: Klika dvěří

Příspěvek od pmmucha »

super díky, je to úplně jinak než jsem myslel . díky že jsi mi poslal to video. tu dolní lištu prý mám uříznout že je nalepená a horní u okna jen tak neodělám. to je pravda ?
Díky za radu s tím šroubkem

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klika dvěří

Příspěvek od teekey »

Zkus nejakeho karosare, ta spodni by mela byt lepena, ale ta horni nevim...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Klika dvěří

Příspěvek od pasátek »

Ty lišty horní jsou tam jenom nasunutý, ale u předních dveří bude zřejmě problém s vnějším zrcátkem. V nejhorším případě se na to nahoře vyprdnout, zamaskovat a nastříkat.
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

pmmucha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 23.03.2019 09:11

Re: Klika dvěří

Příspěvek od pmmucha »

Byl jsem v prodejně s autolaky a prodejce mi poradil abych to nastříkal po horní lem nad klikou . že nahoře už to nemám omlácené od kamenů a je to ok a nejednoduší .

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“