Kodování vychytávek Passat B8

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Jami123
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 18.02.2019 07:56

Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od Jami123 »

Ahoj

Kdo a ja kolik by mi v Praze popřípadě v Plzni nakodoval toto :

Protočení ručiček
Zavření oken při desti
Sklopení zrcátka pri zpatecce (nemam el.sedadla)
Radary
Svícení zadni lampy pri denním sviceni
Palivo k dotankovani
Zrušení start stop
Aktivace coming home (jde mi pouze leaving)
Prohození coming leaving home z led na mlhovky
Zvuková signalizace zamknutí / odemknutí pomocí klaksonu (nemám alarm)

Díky

Libor

Uživatelský avatar
Vlado_GPlus
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 06.02.2012 15:11

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od Vlado_GPlus »

môžem sa ťa opýtať? všetkému ako tak rozumiem ale čo je "Palivo k dotankovani"?
I. Kapitola: PLUSMINUS 1.9 TDi
II. Kapitola: ScheisseWAGEN B8 2.0TDi

samuel.marcinko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 01.04.2019 15:34

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od samuel.marcinko »

Palivo k dotankovaniu aktivuje zobrazovanie stavu koľko litrov chýba do plnej nádrže.

Uživatelský avatar
Tun3r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.05.2009 08:56
Bydliště: Děčín

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od Tun3r »

Taky shanim nekoho kdo programuje v decine a okoli... chi jeste Video in motion,plus dalsi vychytavky co jsou v aute nainstalovane ale neaktivovane...
VW Passat B8 Highline 4M DSG
VW Passat B5.5 Highline 74kw
VW GOLF GTI 20 jahre Edition GTi 154PS

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od Benik »

Tun3r píše:Taky shanim nekoho kdo programuje v decine a okoli... chi jeste Video in motion,plus dalsi vychytavky co jsou v aute nainstalovane ale neaktivovane...
Česká Lípa :-)

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
JMA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 30.01.2016 15:20

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od JMA »

a kdo to umí v Brně a za kolik 8) ?
Díky

Vichac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.02.2016 16:37

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od Vichac »

Jsem schopný to udělat..okolí mělník.

tomaskl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.04.2019 08:50

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od tomaskl »

Ahoj, spousty těchto funkcí umí OBD Eleven (viz youtube). Hardware stojí cca 1200,- Kč, licence dle zdroje nákupu 700-900Kč + body (100bodů 370,- Kč) .
Já jej mám, jsem z Berouna. Jezdím i do Děčína o víkendech. Můžu napípat, jediné co mi chybí jsou body které se dají ale koupit.
Na své B8 jsem si změnil úvodní logo Rádia na R-Line, vypl Start/Stop, aktivoval protočení ručiček, zbývající palivo k dotankování,...
Umí to i odblokování videa za jízdy, paměť vyhřívání sedaček, automatické zamknutí při opuštění klíče z auta a zavření dveří (jen pro Keyleess), Lap Timer, teplota oleje v DIS, High Beam Assist, Zelené menu (rozšířené) v rádiu, vypnutí upozornění na pásy, změna blikání 2-5 bliknutí na ťuk do páčky blinkru), zobrazení věráku při Automatice, a další kraviny.

Můžete mi napsat zprávu kdo by chtěl. Většina těchto úprav je za 10 bodů tj. (10 úprav/100bodů) 370Kč , jediné odblokování obrazu a četní dopravních značek za jízdy je za 100 bodů.

Diagnostika je zdarma, mazání servisních inzervalů za 10 bodů. Můžete si apku stáhnout s Obchod Play zdarma, sami uvidíte co to všechno umí.

Čus

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od Benik »

tomaskl píše:Ahoj, spousty těchto funkcí umí OBD Eleven (viz youtube). Hardware stojí cca 1200,- Kč, licence dle zdroje nákupu 700-900Kč + body (100bodů 370,- Kč) .
Já jej mám, jsem z Berouna. Jezdím i do Děčína o víkendech. Můžu napípat, jediné co mi chybí jsou body které se dají ale koupit.
Na své B8 jsem si změnil úvodní logo Rádia na R-Line, vypl Start/Stop, aktivoval protočení ručiček, zbývající palivo k dotankování,...
Umí to i odblokování videa za jízdy, paměť vyhřívání sedaček, automatické zamknutí při opuštění klíče z auta a zavření dveří (jen pro Keyleess), Lap Timer, teplota oleje v DIS, High Beam Assist, Zelené menu (rozšířené) v rádiu, vypnutí upozornění na pásy, změna blikání 2-5 bliknutí na ťuk do páčky blinkru), zobrazení věráku při Automatice, a další kraviny.

Můžete mi napsat zprávu kdo by chtěl. Většina těchto úprav je za 10 bodů tj. (10 úprav/100bodů) 370Kč , jediné odblokování obrazu a četní dopravních značek za jízdy je za 100 bodů.

Diagnostika je zdarma, mazání servisních inzervalů za 10 bodů. Můžete si apku stáhnout s Obchod Play zdarma, sami uvidíte co to všechno umí.

Čus
ještě jsi zapomnel napsat, ze kazdy den můžeš ziskat 5 kreditu zdarma (je nutne shlednout reklamu)... tzn ze kdyz nekdo bude postupně denně ziskavat 5kreditu, tak za 20 dní si může dovolit aktivovat napriklad lane assist... Obrázek

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od r@pid »

Chlapi ja vam mozem uploadnut udajne odomknutu verziu a mozte testnut ci pojde

Romulus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.01.2008 08:56

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od Romulus »

Chlapi, a dá se naznačenou cestou přes ODB eleven dokódovat ještě něco z tohoto?

- Zobrazení hladiny oleje.
- Trvalé zobrazení teploty oleje. [nevím, kde přesně by se mohla zobrazovat, ale proč klikat, když ji chci trvale někde vidět]
- Dřívější uvolnění brzdy autohold, aby neškubala při rozjezdu u dsg, což se někdy stává.

Mám B8 v plné výbavě včetně AID a HUD a např. protočení ručiček budíků to umí, stejně tak sklopení zrcátka při zpátečce, ale pár dalších vychytávek bych taky uvítal. Ď
VW Passat B8 BiTDi 03/16 plná výbava krom koule, barev. ambientu a výhřevu vzadu.
VW Passat B5.5 96kW 10/04

Uživatelský avatar
Filas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 30.05.2008 14:53
Bydliště: Praha - Západ

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od Filas »

Kdyby někdo chtěl, tak v Praze mám OBD Eleven...

tomaskl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.04.2019 08:50

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od tomaskl »

Přesně tak. Denně je možné získat 6 bodů zdarma, jeden za spuštění a 5x1 bod za shlédnutí reklam. Já si ty kredity taky nekupoval, každý den čumím v aplikaci na reklamy a za přihrané body provádím na svém autě 2x do týdne úpravy :-)
Teplotu oleje to umí také.

Měl jsem SZ abych poslal odkazy, tak posílám:
koupit se dá zde: https://obdeleven.com/shop/en/home/10-o ... 05103.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Aplikace je ke stažení zdarma: https://play.google.com/store/apps/deta ... .obdeleven" onclick="window.open(this.href);return false;
Co se dá udělat a jak jednoduše - youtube: https://www.youtube.com/results?search_query=odbeleven" onclick="window.open(this.href);return false;
licence: https://obdeleven.com/shop/en/home/11-a ... 05165.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Čus

Uživatelský avatar
mirda01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 26.09.2007 13:42
Bydliště: České Budějovice

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od mirda01 »

Uměl by někdo v ČB nebo okolí následující a za kolik?

Vypnutí Start/Stop
Zavření střešní panoramy podržením tlačítka na klíčku (okna to umí)?
Odblok videa za jízdy
Sklopení pravého zrcátka při zpátečce
Hladina oleje
Palivo k dotankování
Stav baterie (při stisknutí nulovacího tlačítka mi to jen ukáže SOC---%) - něco je asi špatně

Díky
VW Passat Variant 2.0 BI-TDI 4motion 176 kW R-Line full - aktuální
VW Passat Variant 3BG 1.9 TDI PD Highline 6-ti kvalt 4hrab - bejvávalo

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Kodování vychytávek Passat B8

Příspěvek od ferda25 »

Ano, jsem ze Strakonic.

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“