Pruziny -30mm

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 557
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Pruziny -30mm

Příspěvek od vwbeers »

Zdarec. Chci se zeptat zda pujdou napr.eibach pruziny -30mm na seriove tlumice. je mi jasne ze pujde ale jde mi o to aby se mi nestavalo ze prejedu diru a neskrtl o podbeh treba. Mate nekdo zkusenosti?

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Pruziny -30mm

Příspěvek od SandrikGVI »

Dobry den :) vidim ze nejaky ten patek uz tu jste tak to tu urcite znate. Pod tlacitkem hledat naleznete urcite odpoved :laugh: ba ne sranda :laugh: - 30mm je jeste v pohode... I na seriove tlumice :good: o propruzeni az na podbeh se bat nemusis, ale doporucuji vybrat dobre protoze u nekterych pruzin to hrozne ztvrdne. U me v tematu najdes fotky o kolik jsem sel dolu, jak jsem mel cervene pruziny taky - 30mm (nebo - 35mm tedka nevim) todle snizeni muzes cca ocekavat :good:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 3&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 557
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: Pruziny -30mm

Příspěvek od vwbeers »

Sel bych do komplet podvozku ale ted si nemuzu dovolit dat nejakych 15-20 tisic za podvozek at uz od kw,st nebo eibachu b12. Proto chci aspon pruziny na vzhled pruziny od eibachu jsem dal jenom jako priklad. Pokud by to teda nedrelo tak do nejakych asi pujdu

PS: pokud je to tu jiz zminene tak tl sorry a klidne to muzes smazat. Moje chyba

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Pruziny -30mm

Příspěvek od SandrikGVI »

Jako komplet podvozek je o mnoho lepsi ale taky o hodne drazsi ;) s pruzinama udelas taky paradu a nikdo to nepozna jestli mas komplet podvozek nebo jen pruziny... Ty eibach urcite nebudou patrit k tem nejhorsim... A budou mnohem komfortnejsi nez ty cervene AP co jsem mel...co mam tedka ten podvozek bilsten tak tam jsou taky eibach pruziny a musim rict ze super ;)

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 557
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: Pruziny -30mm

Příspěvek od vwbeers »

Vim ze mas b12 ze jsi ji sehnal nejak za dobry peniz. Co sem mel moznost jet vzadu kdyz mi dosel benzin,tak musim rict ze to bylo trosku tvrdsi ale ne zase tak moc. Ale podle me jde o zvyk,ja jsem zvyklej na seriove podvozky nikdy jsem nemel ani pruziny ani stavitelnej nebo pevnej snizenej podvozek.

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pruziny -30mm

Příspěvek od BigBang »

jako Sandrikovo podvozek je oproti serii tvrdší, ale vcelku minimálně a bez problémů bych s takovým dokázal žít ;) Pokud koupíš Eibach ProKit, tak ti pak už bude jen stačit koupit samotný B12 tlumiče. Ten kit je stejně takhle postavenej.
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 557
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: Pruziny -30mm

Příspěvek od vwbeers »

Jj vim ze b12 je takhle uz zkompletovana. Jenze si nemuzu dovolit dat za eibach b12 nejakych 18 tisic. Ne ze by na to nebylo ale mam pred sebou rekonstrukci. Chtel jsem proto zatim jenom pruziny.

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pruziny -30mm

Příspěvek od BigBang »

jasan, proto jsem psal, že když koupíš teď pružiny, vem rovnou ty Eibachy ať v případě dalšího upgradu kupuješ už jen tlumiče :)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 557
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: Pruziny -30mm

Příspěvek od vwbeers »

Joo takhle mysleno

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“