Přední nárazník z variant/jetta na hatchback?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
paprika3258
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.04.2018 23:11

Přední nárazník z variant/jetta na hatchback?

Příspěvek od paprika3258 »

Zdravím chci se zeptat jestli pasuje originální nárazník z variant/jetta na hatchback? :?: :?:

Karlos_mk5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.04.2018 18:57

Re: Přední nárazník z variant/jetta na hatchback?

Příspěvek od Karlos_mk5 »

Ahoj,

prosím, oživuji tento dotaz.

Většina lidí dnes dává na svá TDIčka GTI nárazníky se včelím plástem... tento nárazník prý pasuje bez jakýchkoliv úprav.
Zajímá mě ale, jestli lze bez úprav na klasický hatchback dát novější nárazník s chrom maskou z Jetty/Varianta.

Díky moc za odpověď.

Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Re: Přední nárazník z variant/jetta na hatchback?

Příspěvek od Lungo3.0 »

Tak presne tohle mne zajma taky. Holka ma tridvirko 2.0tdi a chtela by tam naraznik ve stylu r32 defakto ten z kombika a Jetty. Viz obrazek. Ja myslim ze u kombika je celej predek stejnej. Nebo ze by u stejneho modelu v provedeni kratkej a kombi delali dve ruzna uchyceni atd?
Přílohy
d7ed76d54db3b195439ab0404510.jpg

unnamed.maxx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 12.03.2015 07:40

Re: Přední nárazník z variant/jetta na hatchback?

Příspěvek od unnamed.maxx »

Zdravím, dost lidí to tu hodně řešilo... A pokud si dobře pamatuju, tak u nárazníku z GTI/Jetta se musel odříznout kousek uprostřed a kousek pod světly... Zkusím pohled foto... někdo to fotil.

Karlos_mk5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.04.2018 18:57

Re: Přední nárazník z variant/jetta na hatchback?

Příspěvek od Karlos_mk5 »

Lungo3.0 píše:Tak presne tohle mne zajma taky. Holka ma tridvirko 2.0tdi a chtela by tam naraznik ve stylu r32 defakto ten z kombika a Jetty. Viz obrazek. Ja myslim ze u kombika je celej predek stejnej. Nebo ze by u stejneho modelu v provedeni kratkej a kombi delali dve ruzna uchyceni atd?
Ahoj, vyzkoušeli jste už? Pasuje to? :) Ve fotkách jsem zatím nic tady na fóru nenašel. Díky.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“