Klepání při volnoběhu

Všechny benzínové agregáty

Moderátor: SandrikGVI

Zamčeno
Libor Kulhánek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 19.06.2019 17:55

Klepání při volnoběhu

Příspěvek od Libor Kulhánek »

Tak mám auto v autorizovaném servisu na reklamaci těch rozvodu pac mi je meminily a po měsíci se ozvali znovu ale dnes mi volali ze rozvody jsou v pořádku a že neví co to je... Že to rachta jen při studeném startu ale že už neví co stim... Neví tě někdo prosím co stim??

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Klepání při volnoběhu

Příspěvek od Ipanema »

Klepání při volnoběhu jsme řešili hned vedle o řádek níž. Tak nikdo neporadil, tak jsi to napsal znovu do jinýho tématu a stejné sekce?
Klepání u volnoběhu není rozvody. Před týdnem jsi psal, že to klepe, teď píšeš, že to řachtá. Ani se nedivím, že mechanici nevědí. Ale vidí tam ty auta každý den v autorizovaném. Takže je potřeba něco odkrytovat.

Pokud vyloučíme ty rozvody (ty neklepají, ale řachtají. A když né ony, tak jejich napínák) a nějakou jinou chybu z VAGu od elektroniky, tak co kdyby to byla ta klima, jak jsi psal ty? Co sundat palubku? To mají za 40 minut ve dvou lidech dole. No a odpojit všechny větráky a prozkoumat tak? Nebo když bude palubka dole, tak můžou odpojit i relátka pod volantem. V autorizovaném budou vědět, které je od klimy.
Ale zopakuji, bohužel a nezlob se, zase v tomto duplicitním postu, že klima nemá se sešlápnutým pedálem spojky spojitost.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Klepání při volnoběhu

Příspěvek od SandrikGVI »

Jak pise Ipanema... Bouhzel duplicitni tema

LOCK

Zamčeno

Zpět na „Motory benzín“