predek topi, zadek chladi

Moderátor: čapik

Odpovědět
Uživatelský avatar
oyza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 24.02.2006 21:02

predek topi, zadek chladi

Příspěvek od oyza »

Zdar borci, dnes jsem zjistil po skuhrani deti, ze na ne fouka studeno, ze mi zadni cast furt jede na 20 at nastavim vepredu, vzadu cokoliv. Predek funguje, zadek mrtvola. To je zase nejaky super kram v palubovce s lopatkama co to mixuje jako u pasika s tim, ze prozmenu 2x i pro zadek nebo to muze byt i neco jineho? Je nekdo v Praze, co Sharany bezne opravuje? Zima na krku a budu vozit i mimino, tak to musim zprovoznit. dik za info?

tboruvka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 15.03.2017 18:52

Re: predek topi, zadek chladi

Příspěvek od tboruvka »

Již se to řešilo zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... 8&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;
Myslím že to bude ono...
P.s.: já jsem ulomený kus svrtal a zakolíčkoval 1,2mm dráty...
VW Sharan 2.0 TDI 125 kW DSG 2012/model 2013

Uživatelský avatar
oyza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: predek topi, zadek chladi

Příspěvek od oyza »

jo to vypada na stejny problem. diky ted jen zjistit kde to tam je, vyndat a podivat se zda to je fakt ono.

RRR7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.06.2018 11:43

Re: predek topi, zadek chladi

Příspěvek od RRR7 »

Ahoj,

já mám možná opačný (nebo podobný) problém. Teď v létě když je zapnutá klimatizace, tak předek normálně chladí, ale ze zadních průduchů nade dveřmi jde horký až vřelý vzduch a pod zadní sedadla taky.

Je možné, že neumím pracovat správně s nastavením klimatizace, ale podle mě žádné nastavení ten problém nevyřešilo.

A možná ještě jeden dotaz - jde úplně vypnout foukání těmi zadními horními průduchy? Otočením kolečka se jen upraví směr foukání, ale vypnout mi to nešlo...

Díky moc za odpověď nebo radu.

Odpovědět

Zpět na „Elektro + hudba + navi“