Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Fotky, inspirace, tuning...
Uživatelský avatar
SandrikB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.05.2019 21:01

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od SandrikB8 »

Zdravím clubáci,

tak se k vám taky přidávám na doporučení od bráchy který si jede v sekci Golf VI.

dlouho jsem koukal jestli pořídit B7 nebo taky nějakého toho golfa :D, nakonec se naskytla tahle krásná B8 2.0 Bi-TDi 176kW 4motion s výbavou Highline.

-> Aktuálně najeto 170 000 Km
-> Do provozu šel 09/15

výbava - Highline a to hlavní z ní
● DSG
● ACC tempomat
● DCC podvozek
● DYN audio
● 3 zóna Climatronic
● Panorama
● Front Assist, Rear Assist + Park Assist

Pár nakódovaných vychytávek pro lepší pocit
- Vypnutí Start-Stop
- Protočení ručiček
- Alarm
- Vypnutí světel v poloze P a nastartovaného motoru
Přílohy
876031e7-c731-47a3-9474-66923aae0898.jpg
2c7fc4e5-6e9a-4902-9a29-f40ab11494d7.jpg
Naposledy upravil(a) SandrikB8 dne 25.03.2020 22:07, celkem upraveno 4 x.
Passat B8 2.0 BiTDI 176kw, DSG, 4Motion

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od CentriFUGA »

Vítej,
Pěkný kousek.
Ten nárazník vzadu je prasklý nebo je to nějaký kaz fotky?
A jak jsi byl spokojen s nákupem u DAVO car? Bývalo to prý ok a dneska mají praktiky ala AAA, chtějí prodat za každou cenu na úvěr, atd...

Uživatelský avatar
SandrikB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.05.2019 21:01

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od SandrikB8 »

díky,
bylo to focený hned po tom co jsem to přivezl, takže je to nějaká špína :D už mám objednáno trochu kosmetiky (iron, hadry, něco na interier) takže už to budu pucovat vždy když bude čas :good:.

Hale je to tak, myslel jsem si že jsou jiný než AAA ale je to stejný. Táta tam měl nějakého kamaráda takže jsem dostal záruku na 2 roky k tomu.
přesně jak říkáš tlačí do úvěru, já jsem to stejně chtěl na úvěr takže mi to bylo jedno. Stím že neřekli nic co je špatně a myslím že to dobře věděli.

chvilku jsem jezdil a s autem se sbližoval, po týdnu ježdění jsem si řekl že mu dám trochu napít když už to má v sobě no tak jsem na to šlápnul a hned na mě vyskočil nouzový režim. Zastavil jsem na benzíně chcípnul chvilku nechal a nouzák zmizel, tak jsem jel dál, nedalo mi to tak jsem to hned dal do servisu kde mi řekli že to ukazuje chybu "Regulace plnícího tlaku mez nedosažena" že je problém s turbem, že to ale může být jak to tam stálo a jezdilo to jen okresky za studena když se na to někdo byl v DAVO caru podívat. Tak jezdím nechávám tomu čas a když vyskočí tak půjde na tu záruku do servisu at prostě vymění turbo nebo zjistí kde je problém. Hned na to jsem zjistil že nefunguje klimatizace nechal jí naplnit ale stejně nic. Ukázalo se že je špatnej klima kompresor takže už to bylo na výměně klima kompresoru za nový (výměna za nový s prací 25 tisíc), stím že to šlo z tý záruky od DAVO car. Kdyby to člověk koupil bez záruky tak už má pěkný výdaje. Doufám že stím turbem to nebude tak vážné. Koukal jsem že je docela drahé a nejspíš by se DAVO car nebo pojištovna cukali.
Passat B8 2.0 BiTDI 176kw, DSG, 4Motion

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od CentriFUGA »

Takže je to jak jsem slyšel, že se hodně zhoršili...

To, že jsi chtěl na úvěr, to byli moc rádi, na tom nazenou nejvíc peněz a ještě to vypadá levně, ale to tak prostě u úvěru je, to už je na každém z nás, jestli kupuje věci na úvěr nebo ne 8)

Tak hlavně ať Passat slouží dále bez závad, jen tomu, že to tam stalo a bude to turbo z toho, bych nevěřil.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od Mirco »

SandrikB8 píše:+ Stažení okének na klíček
zavřít/otevřít okna klíčem se nemusí kódovat, jen je třeba zapnout...

tlačítko CAR -> nastavení -> otevírání a zavírání -> komfortní otevírání

Uživatelský avatar
SandrikB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.05.2019 21:01

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od SandrikB8 »

Mirco píše:
SandrikB8 píše:+ Stažení okének na klíček
zavřít/otevřít okna klíčem se nemusí kódovat, jen je třeba zapnout...

tlačítko CAR -> nastavení -> otevírání a zavírání -> komfortní otevírání

super díky za info hned to tam jdu zkusit nastavit :good:


ještě se tě zeptám, nevěděl bys jak udělat to aby se mi pokaždý nevynulovala: Spotřeba, Trip, doba jízdy.
stává se mi to prostě tak po 2-3 hodinách co nejedu s autem a pak nastartuju vše mám vynulované
pročítal jsem tady forum že je paměť 1-2 ale nic takového tam nikde nemám i podle návodu co je v autě jsem zkoušel vyresetovat a stejně se mi to pokaždé vynuluje.

kdyby někdo věděl čím by to mohlo být byl bych rád za každou radu :good:
Passat B8 2.0 BiTDI 176kw, DSG, 4Motion

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od CentriFUGA »

Spotřeba 1-2 byla dříve. Tady je to od startu - dlouhodobá - od nacerpani. V palubnim PC se přehazuje tlačítkem OK na volantu, v navigaci v položce CAR - jízdní data přehazuješ nahoře šipkami.

Uživatelský avatar
SandrikB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.05.2019 21:01

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od SandrikB8 »

CentriFUGA píše:Spotřeba 1-2 byla dříve. Tady je to od startu - dlouhodobá - od nacerpani. V palubnim PC se přehazuje tlačítkem OK na volantu, v navigaci v položce CAR - jízdní data přehazuješ nahoře šipkami.

ano přesně to mám na mysli :good: stím že pokaždý když sednu do auta tak mám vše vynulované: od startu - od natankování - dlouhodobá, včetně tripu a doby jízdy vše co mám na palubním PC se mi vynuluje.
Passat B8 2.0 BiTDI 176kw, DSG, 4Motion

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od CentriFUGA »

Tak to máš nějaký problem, vynulovat by se měla jen od startu a to za 2 nebo 3 hodiny, ot nevím přesně

Uživatelský avatar
Vlado_GPlus
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 06.02.2012 15:11

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od Vlado_GPlus »

na stupnici od 1 do 10, ako si spokojný so svietivosťou týchto basic LED svetiel? Vieš to porovnať s xenonom?
I. Kapitola: PLUSMINUS 1.9 TDi
II. Kapitola: ScheisseWAGEN B8 2.0TDi

Uživatelský avatar
SandrikB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.05.2019 21:01

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od SandrikB8 »

Vlado_GPlus píše:na stupnici od 1 do 10, ako si spokojný so svietivosťou týchto basic LED svetiel? Vieš to porovnať s xenonom?

Hale za mě by to mohlo svítit trochu lépe, na dálkový super ale na potkávačky to svítí málo :D s xenony se to zaručeně srovnat nedá :( Kdybych to měl hodnotit tak bych jim dal 6 jen z toho důvodu že svítí na ty dálkový dobře.
Passat B8 2.0 BiTDI 176kw, DSG, 4Motion

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od CentriFUGA »

Vlado_GPlus píše:na stupnici od 1 do 10, ako si spokojný so svietivosťou týchto basic LED svetiel? Vieš to porovnať s xenonom?
Já mohu porovnat všechny typy - Bi-xenony svítí pěkně - tyhle obyč LED svítí o dost lépe (mají rodiče v B8) a já mám ty high LED a to jsou super světla. Teď jsme jeli v noci a ve velkém dešti a toy jak relativně málo se světlo ztratilo je neskutečné. Každopádně doporučit se dají obě verze, jde jen o to, jak. Moc jezdíš třeba v noci a chceš připlatit za ty dražší

Uživatelský avatar
SandrikB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.05.2019 21:01

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od SandrikB8 »

Tak dneska proběhla výměna oleje v DSG a Haldexu při 170 500Km.

Potom co jsem to přivezl ze servisu jsem se ještě nudil a udělal dekontaminaci laku na celém autě s Iron outem.
nečekal jsem že tam toho je tolik a z bílého auta jsem měl fialovýho puntíkatýho pašíka :laugh:.
spotřeboval jsem 1,5 litru na celé auto takže mi ještě něco zbylo tak udělám druhé kolo aby příprava na vosk byla pořádně udělaná :yahoo:
Přílohy
IMG_8151.jpg
IMG_8149.jpg
Passat B8 2.0 BiTDI 176kw, DSG, 4Motion

Uživatelský avatar
Vlado_GPlus
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 06.02.2012 15:11

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od Vlado_GPlus »

CentriFUGA píše:
Vlado_GPlus píše:na stupnici od 1 do 10, ako si spokojný so svietivosťou týchto basic LED svetiel? Vieš to porovnať s xenonom?
Já mohu porovnat všechny typy - Bi-xenony svítí pěkně - tyhle obyč LED svítí o dost lépe (mají rodiče v B8) a já mám ty high LED a to jsou super světla. Teď jsme jeli v noci a ve velkém dešti a toy jak relativně málo se světlo ztratilo je neskutečné. Každopádně doporučit se dají obě verze, jde jen o to, jak. Moc jezdíš třeba v noci a chceš připlatit za ty dražší
Ďakujem za odpoveď .. v noci veľa nejazdím, ale aj zo stránky dizajnu sa mi viac páči predok auta s tými dynamickými LED
I. Kapitola: PLUSMINUS 1.9 TDi
II. Kapitola: ScheisseWAGEN B8 2.0TDi

Uživatelský avatar
SandrikB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.05.2019 21:01

Sandříka B8 2.0 Bi-TDi

Příspěvek od SandrikB8 »

Tak po dlouhé době tu mám menší upgrade, nové origo koberečky na léto, vypadají peckově materiál super :yahoo: a z těch větších novinek příprava předního skla pro kameru na LaneAssist :yahoo:.
Přílohy
AF25F58A-F93E-46D0-8D05-5B84C3870481.jpeg
72BB88D4-7212-450F-9A8E-432C8C6A6A4A.jpeg
DDD102E5-11CE-4AF2-A6B7-6AE0A5328AFA.jpeg
Passat B8 2.0 BiTDI 176kw, DSG, 4Motion

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen můj Passat B8“