Stropní konzola

Moderátor: čapik

Odpovědět
TomCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 27.05.2018 20:21

Stropní konzola

Příspěvek od TomCZ »

Ahoj, mám nového Sharana (od 1.3.) a hned asi po 5000 km my začala vrzat stropní konzole. Chvilku mi trvalo, než jsem zjistil odkud to jde. Pak jsem zjistil, že v té největší, zadní, přihrádce jsou dva šrouby. Ty byly povolené, celkem dost, mezi hlavou a konzolí byly tak min 2 mm. Po dotažení bylo vše OK. Po nějaké době se opět lehce povolily, po dotažení opět klid. Příště už asi zajistím nějakým rozebíratelným lepidlem na šrouby. Nicméně, nyní se mi opět začalo ozývat vrzání pravděpodobně opět z této stropní konzoly nebo z krytu kamery/zrcátka. Je to víc jako z přední části té konzoly. Netuším, jestli jsou tam někde nějaké další šrouby, nebo jak je to uchyceno. Dost mě to se.., protože je to přímo u hlavy.

V servisu to nemá cenu, tam jsem je na vrzání upozornil, oni tvrdili, že se během zkušební jízdy neprojevilo = klasika (když jsem se potom z GPS podíval, tak samozřejmě na zcela hladké silnici je klid). Tak jsem jim sdělil, že si ty dva šrouby dotáhnu sám a tak jsme udělal.

Chtělo by to takovou knížku jak byly dřív ke Škodovkám, Žigulíkům :D
Přílohy
IMG_20190829_082324.jpg
IMG_20190829_082434.jpg
VW Sharan 2.0 TDI 110 kW DSG, 2019
DataPlug

TomCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 27.05.2018 20:21

Re: Stropní konzola

Příspěvek od TomCZ »

Dnes bych na 99% řekl, že zvuk vychází z toho plastového krytu kamery. Zkusil jsem ho za jízdy po klasické pražské silnici přítlačit směrem k oknu a zvuky ustaly. Jakmile jsem to potom pustil, byly intenzivnější než dříve, zřejmě než se to vyklepe do nějaké standardní polohy. Po zastavení jsem zjistil, že pravá část toho krytu má trošku větší vůli a při pohybu s ní to lehce vrže. Možná by tedy stačil vložit kousek gumy a byl by klid, bohužel, netuším, jak je to tam nasazené.
VW Sharan 2.0 TDI 110 kW DSG, 2019
DataPlug

Odpovědět

Zpět na „Interiér“