Ostřikovače světel.. vyjedou ale nestříknou

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
v5chase
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 21.05.2019 10:10
Bydliště: Ostrava

Ostřikovače světel.. vyjedou ale nestříknou

Příspěvek od v5chase »

Mám problém s ostřikovači světel a už si nevím rady. Po koupi byl jeden válec zaseklý a v druhém chyběla tryska. Z toho bez trysky vždý vyjel gejzír vody takže v te době do nich voda ještě šla. Sehnal jsem si použité válce s tryskama a po výměně z válců vyjely trysky ale nic netříklo.. Odpojil jsem hadici hned u čerpadla a natlačil do ni vodu z velké stříkačky..trysky vyjely a prskly na světla. Řikal jsem si že asi slabé čerpadlo které bylo ještě puvodni tak jsem koupil nové. Po výměně čerpadla žádná změna. Zabzučí čerpadlo, trysky vyjedou ale nic to nestříkne. O vikendu sundám nárazník a budu zkoušet jestli něco poteče z hadic když je odpojim z válců.

Nenapadá někoho čím by to mohlo být?

1. pojistka je ok
2. kabel můžu proměřit, ale předpokladam, že šťávu to mít bude protože čerpadlo zabzučí a trysky by bez nějakého tlaku asi nevyjely
3. čerpadlo je nové
4. ano mám při zkoušce rožnuté světla a dost vody v nádobce
5. hadice a válce s tryskama ucpané nebudou protože voda natlačená stříkačkou protekla ale můžu znova prověřit

Aktuálně zabzučí čerpadlo, vyjedou trysky a nic nestřiknou
Golf IV 2002 VR5 125kw AQN Highline L041
Passat B6 2010 2.0TDi CR R-line 18" Velos

v5chase
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 21.05.2019 10:10
Bydliště: Ostrava

Re: Ostřikovače světel.. vyjedou ale nestříknou

Příspěvek od v5chase »

Tak už je to OK. Chtělo to pořádně profouknout trysky vzduchem a několikrát je povytahovat z válce aby se rozchodily.
Golf IV 2002 VR5 125kw AQN Highline L041
Passat B6 2010 2.0TDi CR R-line 18" Velos

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“