Zablokované rádio

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Terissek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.09.2019 21:04

Zablokované rádio

Příspěvek od Terissek »

20190912_182928.jpg
Dobrý den, dnes jsem si koupila v bazaru passata a nejde mi spustit rádio píše mi "safe"je dotaženo z německa a vůbec netusim jak odemknout abych mohla zadat pin který je snad správný v těch papirech
Přílohy
20190912_182928.jpg

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Zablokované rádio

Příspěvek od pino.t »

Natočit pravým (asi) kolečkem na číslo, pak stisknout OK stejným kolečkem.
Pokud to nejde, tak asi někdo několikrát zadal špatné číslo, takže rádio nechat cca hodinu zapnuté.
Pokud by kód byl špatný, tak bud do VW servisu, nebo většinou nějací autoelektrikáři, nebo opraváři televizí na to mají SW.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zablokované rádio

Příspěvek od majrek001 »

radio už je zablokované musí se nechat zapnuté zapalování a radio cca 1hod a až tam naskočí tuším 1000 místo SAFE a pak jde zadat pin a potvrdit
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“