Mám stále problém se škubáním na jak který kvalt v otáčkách 2-2,2-3ot..
Měl jsem to nabodnuté a vstřiky jako nové,váha vzduchu taky a turbo taky,vsechny hodnoty ok.
Cistili jsme i nadrz + cerpadlo(sitko bylo cerne) tak jsme to vse vycistili a uz nevim co dal.
Ale porad skube,
Setkal se s tim nekdo?
Egr zaslepenej
1,9tdi 96kw avf
Diky

