Přeskočený rozvodák o jeden zub u čerpadla!!!

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Přeskočený rozvodák o jeden zub u čerpadla!!!

Příspěvek od FandaTDI »

Krom toho, že je to přes 10 let, co nedal vědět, tak už na fóru přes 7 let nebyl... ;-)
PS: A jak jsi s kompresema (/adaptérem...) dopadl ty? Pokud se ptáš kvůli tomu tvýmu zamčemýmu tématu "Tlakový okruh mazání", tak to tvoje AFN muselo dostat hroznou čočku už tím olejem (/přechodem z 10W na 5W - už tím se mohly nějaký usazeniny uvolnit a třeba přicpat nějakej kanálek), natož 5W-50, to bych u tohohle motoru moožná chápal na nějaký rally v tropech, jinak nevhodnej olej, natož na teploty pod nulou... A to, že se Starline filtrem je to nejlepší, to akorát potvrzuje, že ten motor je za zenitem... Jinak já mám druhý AFN (který je imho v lepším stavu než to první, ale taky žádná vyloženě topovka, je to stočenka s cca půl mega na hrbu), pův.majitel lil 5W-40, tak jsem zatím zůstal u 5W, ale už to taky tolik neprožívám u takhle starýho motoru a i když základ pořád Valvoline (levnější 5W-40) a filtr Mann, tak dolejvam, co mi zbylo třeba z 5W-30-tek (LL/504507 od Valvoline, Castrol,...) a motor i tak chytá na drc a o hydroštelech v podstatě nevim, resp. je to tak vteřina, co by se při soustředění daly zaslechnout...

Odpovědět

Zpět na „Archiv“