CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od coroner »

Ahoj všem, tak můj Xtrail 2008 už zestárl a rád bych ho obměnil za další SUV. Tentokrát si manželka přeje Turka a protože se mi taky líbí, tak už po nich chvilku pokukuji. Předesílám, že jsem pečlivě přečetl každou stránku! :-)
Ale potřeboval bych ještě poradit s výběrem motoru. Manželka vozí děti na zimák, což je cca 5km od baráku. Jednou týdně s tím jezdí do práce - po Praze - což je cca 8km. Víkendy jsou s dětmi po zimákách, takže Praha a střední Čechy. O víkendech květen - září na chalupu - cca 130km. A 1x moře a 1x hory venku.
Co koupit? Teď máme 2.0dci 110kw, AT a dpf. Motor i převodovka to dává v poho, aktuálně nalítáno 230tkm, ve 200 jsem nechal preventivně vyčistit dpf, ale jinak nic.
Radši bych 3.0tdi 180kw, kolem roku 12, ale tam už jsou nájezdy 200+. Co na to bude říkat motor? Teď měním olej po 12tkm, tak počítám, že budu dělat stejně i dál. Long life nevěřím. Cenovka 400-450. Je reálné koupit něco dobrého za tu cenu? Dík
Konstrukční zákon:
Uřízněte to raději větší, a pak to tam namlaťte.

http://www.onboard-kamery.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

stenly38
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.09.2020 18:52

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od stenly38 »

Ahoj přemýšlím o koupi Touarega 3.0tdi rok výroby cca 2011,chtěl jsem se zeptat jestlí má někdo zkušenost z opravami. Na autě si dělám vše sám po mechanické stránce,elektroniku teda ne.Chci se zeptat jestli je Touareg složitý na opravy např měchy,rozvody,jak je spolehlivá elektronika.
Díky moc Stenly

fb_ondrej1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.10.2020 21:05

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od fb_ondrej1 »

Ahojte
Vie mi niekto presne povedať aký názov má medzinapravovy diferencial u touareg 3.0tdi 165 kw r.2007? Tieseň, haldex alebo iné...?
Ďakujem

michajlic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.10.2014 13:30

Re: CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

Příspěvek od michajlic »

Dobré den, tak sem si našel také turka. :laugh: :baseball:
https://www.autoscout24.cz/nabidky/volk ... ch-results
Můžete mi prosím pomoci s info o motoru a na co si dát pozor. Rozvody předpokládám, že je řetěz a chtěli by aspon zkontrolovat? A také hledám mechanika Mělník a okolí co by se mi o něj staral. Převodovka je klasický automat či VW pokus o automat? Dík a at to jezdí.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“