Bluefin ?? chip

TDI, Bluemotion..

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bourque
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.01.2015 12:26
Bydliště: Praha

Bluefin ?? chip

Příspěvek od Bourque »

zdravím borci, nema nekdo zkusenost s Bluefinem na B8? mel jsem ho ve Focusu ST a fungovalo vše spravne.... dekuji moc
Přílohy
Screenshot_2019-11-05 https www mybluefin co uk.png

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Bluefin ?? chip

Příspěvek od motorpower »

Nefunguje ani ve Fordu, ani v Passatu. Proč dávat krabičky, když lze tyto auta korektně upravit. V případě obou i při zachování servisní úpravy.
Nevýhoda krabiček je v tom, že ze začátku mají menší výkonové parametry než deklarované a časem žádné. Je to dáno především sofistikovaností moderních jednotek, které po ujetí 1000 až 10000km, pochopí , že je něco špatně a začnou preventivně korigovat výkon i točivý moment. A to tak, že hodnoty skončí v podstatě na orig. hodnotách. Toto platí pro všechny šidítka, nejen pro Bluefin. Ale mají hezkou krabičku.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Bourque
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.01.2015 12:26
Bydliště: Praha

Re: Bluefin ?? chip

Příspěvek od Bourque »

díky za reakci, byl jsem 3x na brzde a vykon byl plus minus skoro stejny, tak jak bluefin deklaroval, tak ze ja byl spokojen a podle zkusenosti z anglickych webu je na tom dost lidi velmi podobne, tim nerikam ze neni lepsi si naladit individualne, jenom jsem chtel znat nazor jestli to nahodou nekdo nema v B8, ale dekuji za nazor a treba se domluvime

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Bluefin ?? chip

Příspěvek od motorpower »

Pokud Ford neměl infineon tricore procesor, tak to mohlo fungovat, bavíme se o nových sofistikovaných jednotkách. A měl jsem zato, že se jednalo o Fiestu ST a ne Focuse. Pokud by jsi mi po SZ poslal datum měření, zkusím vytahnout graf. Ale myslím a vzpomínám matně, že bylo i zbytečně na krouťáku na předokolku. Ale oprav mě a připomeň datum. Na VW je to jak jsem psal 100%. Nejdříve funguje, potom se odpařuje. Někdy i napíše chyby. :( A dodatek, byl jsi měřit u mě??
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Bourque
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.01.2015 12:26
Bydliště: Praha

Re: Bluefin ?? chip

Příspěvek od Bourque »

Nene nebyl jsem u tebe, zatim teda, focus byl z roku 2008 a Vse fungovalo, nicmene klidne bych to zkusil u tebe

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“