nefungujou 5. dveře

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
dannycz96
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 31.01.2018 18:28

nefungujou 5. dveře

Příspěvek od dannycz96 »

Zdravím kluci. Nedávno mi blikla kontrolka žárovky a snažil jsem se přijít na to, která mi nesvítí. Ve finále se ukázalo, že mi nefungují komplet 5. dveře. Mlhovka, vrchní brzdové světlo, stěrač, otevírání kufru, prostě vše co je spojené s 5. dveřmi, překvapivě krom vyhřívání zadního skla (asi je napojeno jinak než vše ostatní). Zkoušel jsem dveře rozebrat a na nic jsem nepřišel, jen taková "molitanová" výstelka byla namodralá jak kdyby od vody do ostřikovače. Už tak půlrok zpět ,když jsem měnil otevíraní kufru, tak ten molitan byl namodralý. Netuším, jestli tam praskla někde hadička od ostřikovače bývalému majiteli a opravil to nebo praskla mě a problémy se projevily až teď. Každopádně jsem si všiml, že když byly posledně ty hodně teplé dny, tak kontrolka zmizla a vše fungovalo. Zní to blbě ale jak kdyby to v tom vedru vevnitř "vyschlo". Teď kontrolka opět svítí a už jsem se jí od té doby nezbavil. Předem díky moc za vaše názory a pomoc 8)

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: nefungujou 5. dveře

Příspěvek od srotty »

Nejčastěji bývá přelomený drát/y v husím krku mezi dveřmi a karosérií. Nejspíš je přerušená kostra,že odešlo vše naráz. Mrkni pod tu gumovou harmoniku a hned uvidíš.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“