Typy interiéru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Typy interiéru

Příspěvek od varok »

Dobrý den, nevím jestli se to tady už někde neřešilo, ale nic jsem nenašel. Jak je to prosím s typy interiéru? Myslím tím barevné kombinace. Já mám golfa IV r.v. 98 a mám celý černý předek, jen A sloupky takové světle šedé. Jinak celá palubní deska a všechny plasty kolem černé. Vzadu mám plasty nad podběhy, na kterých je plato černé, C sloupky světle šedé a plato taky šedé. Viděl jsem ale golfy co mají zadní plato černé, to se mi líbí více. Předek jsem viděl na vlastní oči spodní část šedá a horní část normálně černá jako mám já. Myslel jsem že tu čedo černou kombinaci mívají až ty novější typy 2000 a výš, ale nedávno jsem viděl v nějakém inzerátu golfa 99 a taky už měl tu kombinovanou palubku a plasty. Tak jak to tedy prosím je? Děkuji
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
patrabus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 21.11.2015 12:51
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy interiéru

Příspěvek od patrabus »

Máš taky různý edice, jako je Generation, takže palubka dvoubarevná a vzadu plasty a plato šedé.Obrázek
Golf 4 1.4 Generation Techno Blue, ESP, Climatronic, Winter Packet, Polodot, Mlhovky, nově denní svícení Hella
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 4#p3200314" onclick="window.open(this.href);return false;

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Typy interiéru

Příspěvek od varok »

Aha, takže to není podle roku výroby ale podle výbavy nebo edice vozu? Tak už to chápu. A na obrázkách je to co jsem myslel. Jen jsem nevěděl, že když je ta dvoubarevná palubka, tak že je i zadek šedý. To se mi právě hrozně líbí, no mám jen levnější výbavu. Jen třeba nechápu, že mám třeba elektrické zrcátka, výškově stavitelné sedačky, CLIMAtronic a nemám ani obyčejný palubák v hodinách. :(
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
patrabus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 21.11.2015 12:51
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy interiéru

Příspěvek od patrabus »

Já mám dle servisky Basic a přitom tam skoro vše navíc, to je dle gusta každého soudruha, co si přiobjednal no :D Ten Generation má v základu spešl interier, polosport sedačky, klimu, apod. Je toho hodně no co vyrobily za edice...Obrázek
Golf 4 1.4 Generation Techno Blue, ESP, Climatronic, Winter Packet, Polodot, Mlhovky, nově denní svícení Hella
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 4#p3200314" onclick="window.open(this.href);return false;

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Typy interiéru

Příspěvek od varok »

No já bych měl mít teoreticky typ highline, nebo jak se to jmenuje ale s výbavou dost šetrili. Barvu máte normální modrou, metlu nebo perleť? Z fotky to není moc poznat, vypadá podobně jako moje. Já mám LW5Z Jazz Blue. A ty vaše liťáky, ty se mi hrozně líbí, to jsou podle vašeho popisku Montreal 16''?
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
patrabus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 21.11.2015 12:51
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy interiéru

Příspěvek od patrabus »

Ano, Montrealy, byly součástí téhle edice, stejně jako lakování lišt a klik. Tahle edice se vyráběla od poloviny roku 99 do poloviny 2000 - k výročí 25.let od prvního Golfa. Barva je LW5Y - Technoblau, speciálně pro tuto edici. ObrázekObrázek
Golf 4 1.4 Generation Techno Blue, ESP, Climatronic, Winter Packet, Polodot, Mlhovky, nově denní svícení Hella
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 4#p3200314" onclick="window.open(this.href);return false;

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Typy interiéru

Příspěvek od varok »

Tak barva je metla jak koukám. Ale ty kola se mi fakt moc líbí. Taky si chci takové někde sehnat. Teď mám liťáky nějaké škaredé šmejdy z Octávie I, jen tam dal někdo ty středové záslepky z VW.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
patrabus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 21.11.2015 12:51
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Typy interiéru

Příspěvek od patrabus »

Kola dělaj auto ;)
Golf 4 1.4 Generation Techno Blue, ESP, Climatronic, Winter Packet, Polodot, Mlhovky, nově denní svícení Hella
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 4#p3200314" onclick="window.open(this.href);return false;

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Typy interiéru

Příspěvek od varok »

Přesně tak.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“