Jaky rozmer disku mate v TP?

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Jaky rozmer disku mate v TP?

Příspěvek od JirkaVys »

Někdo to kontroluje, někdo ne. Jak jsem psal o pár příspěvků výše. Záleží na poctivém, pro nás spíš otravném pánovi.
Na STK chodím vždy sám osobně a u nejstaršího vozu mi to poprvé kontroloval, pak na to za 2 roky zase nikdo nekoukal, potřetí opět kontroloval a teď naposled před měsícem zase nekoukal. Takže je to o lidech, ale jak jsem psal není to o STK, ale o tom že když někde něco způsobíš nedej bože něco vážného, tak po tom půjdou a to není jen pojišťovna.
Na dalším autě jsem měl "štěstí" na starší pány, kteří si tu práci nedali. Nicméně po zkušenostech u staršího auta bych na auto už nezapsané kola v TP nedal. Holt si člověk musí koupit disky které tam mají být nebo si je nechat zapsat, než riskovat.

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Jaky rozmer disku mate v TP?

Příspěvek od Dandim »

Kontroloval to zrcátkem. Taky to říkal o té nehodě a pojišťovně. Že by se po mně vozil pojišťovák.
Řeknu Vám sehnat kola v tom rozměru je fuška. Nakonec mám kola ale ze starší caddyny. Škaredější, ale co dá dělat. Jinak nové stojí 16000 Kč (Tukas VW Praha)

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky rozmer disku mate v TP?

Příspěvek od fleer »

Trocha oživení, Co když technik nenajde údaj o ET a šíři disku? nebo najde a bude to nečitelné? Jak potom pozná, zda kola mohou být?
Jinak by mne zajímalo, co máte psáno za kola u Caddy 3, rok 2005, 1,9tdi 55kw
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

JohanJFV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.04.2013 18:16

Re: Jaky rozmer disku mate v TP?

Příspěvek od JohanJFV »

Ahoj,
Caddy Maxi 2.0 TDI 103KW 2013 - 6Jx16 a 6Jx17 oba s ET50

Odpovědět

Zpět na „Caddy“