Nefunkční dálka, komfortní jednotka

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Luckysek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 13.07.2017 19:46

Nefunkční dálka, komfortní jednotka

Příspěvek od Luckysek »

Zdravím,
mám problém s centrálem (G IV 1.8T agu rv.99). Už dlouho nefunguje dálka. Zámky měli špatné mikrospínače... něco se opravilo ale problém se postupně vracel, dveře se neodemykali nebo nezamykali... Teď mi došli nervy a koupil jsem všechny zámky nové a vyměnil. Udělal jsem novou adaptaci klíče (mám jen jeden) a dálka pořád nefunguje (po adaptaci auto houkne a klíč je skutečně adaptovaný). Paměť závad bez chyb a podle bloku měřených hodnot jednotka přijímá signál z klíče. Ale dálka pořád nefunguje.... :baseball:

Setkal se s tím někdo? Jednotka KO? Jinak všechno funguje. V bloku naměřených hodnot zámky fungují tak jak mají, vyhřívání, osvětlení, stahování oken všechno v pohodě. Baterky v klíčku nové. Akční členy v pořádku.
Po zamčení manuálně nebliká safe dioda. Zamykání a odemykání manuálně funguje tak jak má.

A ano určitě jsem koupil správné zámky.

Předem děkuji za případné názory.

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1554
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Nefunkční dálka, komfortní jednotka

Příspěvek od varok »

Neodepisoval bych hned tu komfortku. Kouknul bych nejprve jestli nejsou někde polámané dráty, třeba v těch gumových průchodkách co jsou mezi sloupkem a dveřmi. Potom bych sundal tapeci předních dveří, zkusil změřit alespoň zkoušečkou jestli jde k servomotorkům šťáva při zamykání a odemykání. Nejsou tam někde pojistky? Jestli vám nebliká ta dioda na dveřích, může být špatná jen ona. Zkuste ji na jiném zdroji proudu jestli vůbec funguje.
Jestli vám ale funguje zamykání a odemykání na klíček, elektrické stahování oken apod, tak je komfortka funkční.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
Luckysek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 13.07.2017 19:46

Re: Nefunkční dálka, komfortní jednotka

Příspěvek od Luckysek »

Odpovím si na řešení problému sám... celý problém s nefunkčním centrálem byl způsoben rádiem... Nějak jsem se rozhodl pro výměnu a po výměně za nové autorádio problém vyřešen... pří zpětné demontáži se problém opět projevil..... :D všechno už teď funguje tak jak má :) kdyby měl někdo stejný problém... mrkněte na rádio nebo jeho zapojení ;)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční dálka, komfortní jednotka

Příspěvek od tornado1 »

jednoduché, na s-kontaktu jsi měl + to je celé
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“