PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY: mrtvé po přeflashovani softwaru

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Jardabee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 04.10.2019 20:34
Bydliště: Drienov, SVK

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY: mrtvé po přeflashovani softwaru

Příspěvek od Jardabee »

Z uloz.to

Jardabee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 04.10.2019 20:34
Bydliště: Drienov, SVK

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY: mrtvé po přeflashovani softwaru

Příspěvek od Jardabee »

nevie nikto poradit? RX timeout na vag eeprom programeri 1,19? nejde mi nacitat eeprom budikov na Galaxy rok 1997. mam kabel kkl . a win 8.

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY: mrtvé po přeflashovani softwaru

Příspěvek od hiero »

ked si pozries na forach kazdy doporucuje pc so seriovym portom a kkl kabel bez usb prevodniku...taky mam a aj notebook nedavno mi odisiel jeden dell 610 a teraz som kupil iny za 40 eciek a klasicke xp. oba mali com port. preto som sa pytal odkial mas ten soft nakolko n mojej alhe 2003 sa vsetko pripojilo nacitalo ale udaje o imo nikde a zakazdym iny pocet km.....avsak na synovej cordobe 2003 bez problemov id imo nacitane a dokonca bola funkcna aj uprava odometra.....az tak som sa vtom nevrtal a predpokladam ze moja alha ma uz ine imo a preto ten chaos.....tkze moja rada notas s comportom a v ceste ziaden prevodnik....

Jardabee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 04.10.2019 20:34
Bydliště: Drienov, SVK

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY: mrtvé po přeflashovani softwaru

Příspěvek od Jardabee »

Ja som chcel prehodit budiky z alhambri do mojho galaxyrok 1997. Ale tie z alhambri po pripojeni automaticky rozsvietie dialkove,svieti olej a piskaju za jazdy. Ide o to ci treba prehrat soft z mojich do nich alebo staci nakodovat cez vag

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY: mrtvé po přeflashovani softwaru

Příspěvek od hiero »

skus najprv nakodovat podla tvojich..a viacej ti ha neviem poradit..este potom imo prispisobit ako viem

Jardabee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 04.10.2019 20:34
Bydliště: Drienov, SVK

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY: mrtvé po přeflashovani softwaru

Příspěvek od Jardabee »

Immo v budikoch nie je. Je osobitne. Mam rok 1997. Skusim nakodovat a uvidime. Dam vediet. Moje budiky su 96vw10849de a tie z alhambri 96vw10849gj

Jardabee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 04.10.2019 20:34
Bydliště: Drienov, SVK

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY: mrtvé po přeflashovani softwaru

Příspěvek od Jardabee »

Este otazka. Da sa stiahnut eeprom a nacitam do inych budikov vag tachom? Myslim z mojich na galaxy a dat ju do tych z alhambri. Alebo nejake zapojenie na stole,ak by niekto vedel poradit

Jardabee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 04.10.2019 20:34
Bydliště: Drienov, SVK

Budiky z Alhambri do Galaxy mk1

Příspěvek od Jardabee »

Zdravim. Kupil som budiky z alhambri do mojho galaxy rok 1997. Su rovnakej motorizacie 1,9tdi.Pri zapojeni do auta, tie z alhy, pipa kontrolka oleja a hned sa rozsvietia dialkove svetla. Skusal som ich nakodovat cez vag podla mojich aj s cislom opravny, no nic sa nezmenilo. Kedze mam kkl usb kabel,nenacita mi soft cez eeprom programer 1,19. Asi bude potrebne mat kkl com a nie usb co? Keby niekto z okolia Presova s tym vedel nieco urobit. Alebo keby sa dal nejak soft nacitat z mojich a dat do tych z alhy pomocou kkl usb



modedit: to je stejná situace jako tady http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=3352448#p3352448" onclick="window.open(this.href);return false; ? Proč tedy nové téma?

Ladas1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.01.2024 22:16

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY: mrtvé po přeflashovani softwaru

Příspěvek od Ladas1 »

Zdravím všechny, potřeboval bych radu kam zapojit do přístrojové desky VW Sharan 2003 teplou oleje aby ukazovala a nebo jestli se to dá jen nastavit přes Vag, popřípadě kód, já tam mám 31111 kód a hlásí to že mi tam chybí + tak předem díky za rady

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY: mrtvé po přeflashovani softwaru

Příspěvek od tornado1 »

čidlo ve vaně připojeno?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“