Bouchání přední nápravy u BiTdi s DCC

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
AnthonyPunisher
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18.07.2019 14:23

Bouchání přední nápravy u BiTdi s DCC

Příspěvek od AnthonyPunisher »

Zdravím. Mám problém že mi vpředu na nápravě nebo v motorovém prostoru (vlevo) něco bouchá . Dělá to pouze při větších nebo ostrých nerovnostech jinak je klid. Na nápravě se hledalo a nic jsme nenašli co by nasvědčovalo bouchání. Měl někdo něco podobného (klidně i jiné motorizace) za všechny postřehy budu rád.

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Bouchání přední nápravy u BiTdi s DCC

Příspěvek od JirkaVys »

Vyteklé tlumiče?
Test podvozku v servisu, případně vizuální kontrola řekne více.

Nema5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.08.2019 10:58

Re: Bouchání přední nápravy u BiTdi s DCC

Příspěvek od Nema5 »

Podobný problém také občas slyším. Mám Alltracka, 140kW taky s DCC. Při ostřejších nerovnostech se mi ozýval takový zvláštní klepavý zvuk. V servise to bylo, všechny slientblocky a další věci byly OK. Blbé je, že teď v zimě se mi to skoro neprojevuje. Nejvíce to bylo slyšet v létě, když byly opravdu horké dny, případně pokud se k tomu všemu teplu ještě začal vypalovat filtr.
Chci se teď nechat zkontrolovat ještě ty tlumiče. To horko/zima by asi teoreticky mohlo mít vliv na jejich chování, pokud by byly nějak načlé. Taky to slyším jakoby zleva zepředu a je pravda, že levý přední tlumič vypadal, že je možná trochu vyteklý... Pokud se nic nenajde, tak holt budu muset čekat zase až na jaro/léto...

mh2310
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 15.08.2019 09:07

Re: Bouchání přední nápravy u BiTdi s DCC

Příspěvek od mh2310 »

Ahoj, u me to byla kombinace tlumičů a stabilizačních tycek.

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“