Díly Delphi

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Díly Delphi

Příspěvek od varok »

Zdravím, má prosím někdo nějaké zkušenosti s díly značky Delphi? Myslím všeobecně podvozkové díly jako různé silentbloky, čepy apod. Cenově jsou po e-shopech tak zhruba uprostřed, ale to nic nevypovídá o kvalitě. Děkuji
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Díly Delphi

Příspěvek od 11mAjA11 »

To uz radeji Meyle a silentbloky Tedgum, jinak Febi cokoli, zbytek nema cenu..kdyz to ma byt za rozumne penize..
Autorozvody maji dobre ceny na vsechno, p. Rybka je uplne v pohode a domluva paradni.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Díly Delphi

Příspěvek od varok »

Zatím kupuji díly Febi, docela spokojenost. Meyle kupuje kamarád na Ford Focus a taky spokojený. Tedgum neznám. Takže Delphi není dobré, no raději tedy kupovat nebudu. Děkuji
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Díly Delphi

Příspěvek od xerxes »

přesně tak bud ATE nebo TRW

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Díly Delphi

Příspěvek od varok »

Trw jsem zatím koupil jen komplet zadní brzdy(třmeny a držáky) protože nic jiného za rozumnou cenu nešlo najít.
ATE mám přední i zadní kotouče a destičky, ale přední se mi asi po půl roce asi zvlnily. No možná mám jen nevyvážené kola, hrozně mi škube volantem.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Díly Delphi

Příspěvek od majrek001 »

za mě podvozkové díly buď original VW a z repliky Lemförder to vydrží nejvíce - febi, delphi, meyle a jiné srandy nebrat, ale vždy je to o penězích a o tom co od toho člověk čeká mě třeba nebaví pořád dokola měnit stejné díly, tak dávám co něco vydrží..

ps. už i kámoš to pochopil měnil více prvek na Cromě 2 říkám mu dej tam Lemförder ať od toho máš pokoj, ale byl o 800,- dražší (což byla 1/4 ceny kosti) než Febi co tam dal, ale už po měsíci to bylo vymlácené :) (ano silentbloky byli utaženy v zatížené poloze nebyl problém v montáži)

brzdy (kotouče, desky) dávám od jisté doby na svoje už jen originál škoda/vw cena se moc neliší od repliky - z repliky ATE/Textar/TRW
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Díly Delphi

Příspěvek od varok »

Originály moc po e-shopech nejsou, lemforder jedni hrozně chválí a druzí nadávají. Prý vyráběli některé díly do prvovýroby, teď už prý stojí i tohle za ho...o. Ale vyzkouším. Děkuji
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Díly Delphi

Příspěvek od majrek001 »

já osobně neznám nikoho kdo by nadával (oba moji dvorní mechanici dávají Lemförder nebo origo díly nikdy jsem ani od nich neslyšel, že by měli jakýkoliv problém) - nadávají maximálně ti co neznají postup montáže (ale u těchto lidí nepomůže ani svěcená voda :) ) a utáhnou silentbloky na nazatíženém autě a pak se utrhají kór ještě jak je to stočené až na zem - ale třeba o Febi jsem to slyšel - někteří haní a někteří chválí, ale za mě jednoznačně Lemförder

víceprvek na B5.5 od Lemförderu jsem bral na autodily-cardo.cz čekal jsem co to bude za napodobeninu Lemforderu a má najeto přes 70tkm a pořád drží a to u passata většina běžných sranda značek se mění s olejem..


a to jestli někdo dělá to provovýroby je v dnešní době šulení všeho vcelku jedno stačí vzít třeba origo kladku Ina a tu co koupíš v druhošce a pak se ji pomalu bojíš namontovat, když vidíš o kolik je tam matroše méně :blush:
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Díly Delphi

Příspěvek od 11mAjA11 »

Od jiste doby je LMI ale 90% vyrobku made i China a fak to stoji za vylizrit, akorat to stoji furt stejne penize, cili stejnou kvalitu (Febi treba) koupim za polovic ceny LMI.

Ja treba davam vic nez 10let brzdy jenom Zimmmermann a nemam s nimi jeden jediny problem, kamarad je nedava bo mel s nima problemy a montuje Fremax a Icer, pripadne Textar.
99% vydrze a bezporuchoveho fungovani ovlivnuje montaz..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Díly Delphi

Příspěvek od varok »

No raději jsem se ptal, protože je dnes spousta značek a jak píšete, je umění sehnat něco trošku kvalitního. Zatím používám to Febi(Bilstein) a kvalita tak střed. Na autě před prodejem bývalý majitel hodně věcí vyměnil, ale všechno zn. Topran, což já osobně považuji za největší bláto, stejně jako Vika a AQ. Ale je to jen můj názor. Vždy to není jen o ceně. Můžu nakoupit díly i za vysoké ceny a vydrží to stejně jako díl s poloviční cenou. To Delphi jsem zatím moc nevyděl používat, tak nevím jak je to s kvalitou. Ale když píšete že je to šunt, tak to brát nebudu. Děkuji všem.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Díly Delphi

Příspěvek od xerxes »

dobre ceny máš hned po ruce mrkni no mroauto beru tak hodně dílu a dovezou až domu :wink:

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Díly Delphi

Příspěvek od varok »

Já nakupuji zatím v imdily.cz nebo pema.cz. občas drobnosti v elmotu. Na to mrauto zkusím mrknout, kolega z práce tam nakupuje.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“