Nastavení zámku kufru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Billy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.12.2008 14:55

Nastavení zámku kufru

Příspěvek od Billy »

Čau! Porouchal se mi zámek kufru na Passat Variant (B7). Nesel otevřít...rupla v něm ta plastová hřídelka.
Tak jsem koupil zámek novej, dneska jsem ho tam dal. Už funguje, tak jak má, jen mám jeden problém. Nemůžu uplně zacvaknout kufrové dveře. Pořád jsou nedocvaklé. Kufr otevřít nejde, když je auto zamčené, ale lehce hýbu kufrem a chybí tam prostě to úplné docvaknutí.

Co s tím? Musí se to nějak nastavit? Jestli ano, tak jak? Nebo je špatnej zámek?

Moc díky! Hodně mi s tím pomůžete!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Nastavení zámku kufru

Příspěvek od KJirka »

když ti namontujou doma okna nebo dveře, tak je vždycky taky musí seštelovat aby dobře dovíraly. Tak ti asi nepřitahuje, jak by měl. Na tom rýglu je vůle. Zkus zjistit proč.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

pessos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 10.10.2015 09:37
Bydliště: Klatovy

Re: Nastavení zámku kufru

Příspěvek od pessos »

Ahoj. Měl jsem nedávno to samé. Zámek jsem si vyměnil, ale nedovíral. Mechanik to měl za půl hodiny a připsal mi to na futro. Jak píše KJirka, chce to doladit. Povolit a nastavit oko, za které se zámek chytne. Bude to posunuté, jak se s tím mlátí.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“