PLEASE HELP____Prý se to nepotkalo...

2003 - 20..

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
J.Gerry.K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.07.2016 13:14

PLEASE HELP____Prý se to nepotkalo...

Příspěvek od J.Gerry.K »

Ahoj, auto se mi 100km po novych rozvodech zastavilo.. příčina zjevná na foto..
Mechanik co jsem mu to vrátil nejdřív tvrdil že se to nepotkalo, potom jsem zatlačil a prý teda ano ale jsou v tahu jen vahadla.. pravda je ale jistě jiná...
potřebuji radu někoho zkušeného, abych na něj nastoupil co nejpřísněji a věděl co říkám.. písty jsou naklepaný, ventily musí být jak šavle důstojníka z války sever proti jihu a mnoho dalšího..
nemůžete mi prosím někdo říct co všechno je v háji.. a co by měl vyměnit.. popřípadě jak to řešit protože komunikace s nim je dost ošemetná a pravdě se urputně brání..
Motor ztratil výkon na dálnici při cca 100km/h
mnohokrát díky za bleskové odpovědi, ráno za nim jdu protože ty lži už nedokážu ustát..

VW TOURAN 2.0tdi 100kw kód motoru AZV
Přílohy
Forum 3.jpg
Forum 2.jpg
Forum.jpg
Příčina..
Příčina..
Naposledy upravil(a) J.Gerry.K dne 02.03.2020 19:16, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Viky_CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 25.12.2018 14:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Prý se to nepotkalo...

Příspěvek od Viky_CZ »

No hlavne nedelat, ze jsou ventily OK.

Mne se na ohnutym ventilu odlomil talirek a spadl do valce, ale az po dvou mesicich co jsem ho ohnul.
VW Caravelle Syncro GL '88 ... Škoda Rapid 120 '85 ... Škoda Forman Million Edition '94
Youtube playlist: Volkswagen Škoda

J.Gerry.K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.07.2016 13:14

Re: Prý se to nepotkalo...

Příspěvek od J.Gerry.K »

Největší problém je v tom, že mechanik mlží, tají a zástává názor, že to nic jinýho neodneslo.. je mi jasný, že ventily a vodítka dostali co proto.. ale bojím se i o písty s ojnicema a pod.. tvrdí že to měřil ale nějak tomu nevěřím když vidím jak se k tomu staví..
VW Touran 2.0TDI 100kW (AZV)

Uživatelský avatar
Viky_CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 25.12.2018 14:38
Kontaktovat uživatele:

Re: PLEASE HELP____Prý se to nepotkalo...

Příspěvek od Viky_CZ »

Je jasny, ze riskovat zniceni motoru se nikomu nechce.

Mne motor vydrzel naprosto sileny veci (viz zde https://youtu.be/a5l8GDlr8Gg" onclick="window.open(this.href);return false; ), po ulomenym ventilu to uz jezdi rok a dobry. Poskozeni podobny, ale situace jina - opravoval jsem si to sam s vedomim, ze kdyz neco ojebu, je to jenom moje minus.
VW Caravelle Syncro GL '88 ... Škoda Rapid 120 '85 ... Škoda Forman Million Edition '94
Youtube playlist: Volkswagen Škoda

J.Gerry.K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.07.2016 13:14

Re: PLEASE HELP____Prý se to nepotkalo...

Příspěvek od J.Gerry.K »

Dnes mi bylo opět sděleno, že na zadek dostala jen vahadla, která jsou přesně na takové situace stvořené.. podotýkám, že jsou vyměněny vahadla, potom těsnění pod hlavou, šrouby a dostanu nový řemen a napínací kladku.. zbytek zůstane původní
Volal jsem i na pojišťovnu, kde mi řekli ať si nechám zaslat technologický postup od autorizovaného servisu a v případě jakéhokoliv pochybení jim to mám předat a fakturaci směřovat na mechanika...

Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jaké kroky se musí podstoupit, aby to naše skromná legislativa posvětila a já nešel třeba do vězení..
VW Touran 2.0TDI 100kW (AZV)

Uživatelský avatar
Viky_CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 25.12.2018 14:38
Kontaktovat uživatele:

Re: PLEASE HELP____Prý se to nepotkalo...

Příspěvek od Viky_CZ »

Koukam ze se nikdo se zkusenostma nenasel.... jak to pokracuje?
VW Caravelle Syncro GL '88 ... Škoda Rapid 120 '85 ... Škoda Forman Million Edition '94
Youtube playlist: Volkswagen Škoda

J.Gerry.K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.07.2016 13:14

Re: PLEASE HELP____Prý se to nepotkalo...

Příspěvek od J.Gerry.K »

Pokračování to teprve mít bude... auto jsem si společně s předávacím protokolem a soupisem provedených oprav převzal a jen čekám, kdy se to zase zastaví, protože ventily s hlavou zabrousil na koleni a nic se neměnilo.. čekám že vodítka nebo ventily brzo pošlou pozdravy..
VW Touran 2.0TDI 100kW (AZV)

Odpovědět

Zpět na „Touran“