Světla na automaticke zapnutí

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Odpovědět
Spectr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.11.2019 18:31

Světla na automaticke zapnutí

Příspěvek od Spectr »

Zdravím, dneska se mi vyskytl problém. Měl sem světla na automat a dneska se mi stalo že se cestou vypnou. Nesvítí ani jedno světlo. Když to vypnu a znova nastartuju třeba na benzíne tak jdou ale cestou se někde vypnou a blikaji na mě auta. Pak sem zastavil kouknu a nejdou, když je zapnu normálně tak jdou. Pak sem přijel domů zkusím automat a nešli zajedu do garáže a svítí. Tak nevím. Měl někdo stejný problém?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla na automaticke zapnutí

Příspěvek od tornado1 »

to není problém.. máš světla na auto - svítí pokud se stmívá a na benzince pod střechou.. pokud chceš denní svícení musí se nakodovat jednotka BCM/BSG.. poté budou svítít světla stála a na polohu auto se sepne podsvětlení budíků pokud se stmívá, v tunelu atd
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Spectr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.11.2019 18:31

Re: Světla na automaticke zapnutí

Příspěvek od Spectr »

Jojo něco sem si o tom už přečetl, zapnul sem přez diagnostiku do maxidotu denní svícení. Četl sem teď ze mód AUTO má nekdy i 5 různých režimů. Myslel jsem že je to zapnutí všech světel automaticky, nevěděl sem ze to funguje až takhle.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla na automaticke zapnutí

Příspěvek od tornado1 »

rozhodně vypnout dalniční svícení v režimu auto - světla ti již svítí a bude se zbytečně zapínat podsvětlení a noční režim navi
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Spectr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.11.2019 18:31

Re: Světla na automaticke zapnutí

Příspěvek od Spectr »

Dobře, dneska to ještě napíchnu a vypnu to. Jinak když zapnu denní svícení a nechám na AUTO tak to už se zhasnout nemůže ne? Abych zas nejel bez světel jako včera.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla na automaticke zapnutí

Příspěvek od tornado1 »

pokud je vše dobře nakodováno musí svítit i na 0, pokud není zapnuté denní pouze na auto
Naposledy upravil(a) tornado1 dne 20.03.2020 08:19, celkem upraveno 1 x.
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Spectr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.11.2019 18:31

Re: Světla na automaticke zapnutí

Příspěvek od Spectr »

Dobře, díky moc,

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“