Zámek u spolujezdce

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Pavel94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.03.2020 20:40

Zámek u spolujezdce

Příspěvek od Pavel94 »

Zdravím Vás, chtěl bych poprosit o radu. Při odemykání přes DO zámek dvakrát cvakne a nejdou otevřít dveře spolujezdce. Jdou otevřít pouze zevnitř. Při každém rozjezdu opět zámek dvakrát cvakne a dveře se nezamknou. Zaparkuju, odcházím, zamknu a dveře stále odemčené. Ani po sundání krytky a vyzkoušení zamknout klíčem se nic neděje. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost, zda to je třeba ve svazku kabelů?

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Zámek u spolujezdce

Příspěvek od srotty »

Při rozjezdu ti cvaká jen v tomhle zámku nebo i ostatních ?

Pavel94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.03.2020 20:40

Zámek u spolujezdce

Příspěvek od Pavel94 »

Hlavně v tomhle, občas u řidiče

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Zámek u spolujezdce

Příspěvek od srotty »

A když zamkneš tlačítkem na řidič.dveřích ,tak spolujezdcovi dveře zamknou ? Na diagnostice to bylo ? Nehrabal se v tom někdo ? Nebylo to bourané?

Pavel94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.03.2020 20:40

Zámek u spolujezdce

Příspěvek od Pavel94 »

Když zamknu zevnitř, tak to taky jen dvakrát cvakne a nic. Byl jsem s tím v autorizáku, ale samozřejmě se stalo to, že když jsem tam přijel, tak vše zas fungovalo jak má. Prý to prohlíželi a nic nezjistili. Nevím jestli zkoušeli přes diagnostiku, auto bourané nebylo. Mám ho 3 roky, auto bylo úplně nové, když jsem ho bral, tak mi přijde divný, že mi blbne zamykání. Dnes po práci jsem to zkoušel chvíli zamykat, odemykat a divný zvuk šel i ze zámku zadních pravých dveří. Dřív to nedělalo

fb_tom2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.08.2020 13:17

Zámek u spolujezdce

Příspěvek od fb_tom2 »

Mám úplně stejný problém, akorát s dveřmi u řidiče..

Uživatelský avatar
vwKarelV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 29.03.2018 08:22

Zámek u spolujezdce

Příspěvek od vwKarelV »

No, možná... => Měli jsme podobnou závadu na Fábii combi - blblo zamykání dveří u řidiče a odstranilo se to v servisu až výměnou nějakého čidla u toho dveřního zámku. - Tak držím palce. :good:
VW Golf Variant VII 1.2 TSI 81kw *2016

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“