Závada start/stop + kontrolka žhavení

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Zbyna_lbc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.12.2019 11:19

Závada start/stop + kontrolka žhavení

Příspěvek od Zbyna_lbc »

Ahoj, řeším závadu na svém Golfu MK7 Variat GTD, motor 2.0 TDI, 135kw, označení motoru CUNA.

Po nastartování a rozjezdu mi auto napíše "závada start/stop" a začne blikat kontrolka žhavení. Auto ztratí výkon, jako by jelo bez turba.

Nestalo se to už někomu? Nevíte čím to může být? Nemůže to být plný palivový filtr?

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Závada start/stop + kontrolka žhavení

Příspěvek od srotty »

Bez diagnostiky je to jako věštění z koule. Filtr to nejspíš nebude,to by svítila kontrolka emisí (žlutá ponorka).
A jak je na tom baterka?
Naposledy upravil(a) srotty dne 28.03.2020 13:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Závada start/stop + kontrolka žhavení

Příspěvek od r@pid »

Hadice skontrolovane?

Miriencz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 09.09.2019 19:20

Re: Závada start/stop + kontrolka žhavení

Příspěvek od Miriencz »

Mám teda benzín 1,2 TSI, ale stalo se něco podobného po Vánocích, kdy auto dlouho stálo. Ráno jelo na 3 válce a svítila kontrolka motoru. Auto jsem tedy odstavil a jak jsem dojel z práce zkusil jsem auto nastartovat a objevila se "závada start/stop" ale žádná kontrolka už neblikala. Tak jsem auto projel a po čase chyba zmizela a už se naštěstí neobjevila.
Na zahraničních fórech jsem se dočetl, že to by to mohla způsobit slabší baterka.

bzuk16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.03.2022 07:36

Re: Závada start/stop + kontrolka žhavení

Příspěvek od bzuk16 »

Ahoj, už se ti to podařilo vyřešit? U mého Golfa se to samé objevilo dnes ráno...

Zbyna_lbc píše:
28.03.2020 00:06
Ahoj, řeším závadu na svém Golfu MK7 Variat GTD, motor 2.0 TDI, 135kw, označení motoru CUNA.

Po nastartování a rozjezdu mi auto napíše "závada start/stop" a začne blikat kontrolka žhavení. Auto ztratí výkon, jako by jelo bez turba.

Nestalo se to už někomu? Nevíte čím to může být? Nemůže to být plný palivový filtr?

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“