čeština RNS 850

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
fb_oldo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.03.2020 07:14

Re: čeština RNS 850

Příspěvek od fb_oldo »

Prečo len na CZ a SK fóre si ľudia nepomáhajú, ale len jeden na druhom zarábajú? Je to také komplikovane dat sem tu češtinu? Až si ju budem musieť kúpiť, dam to aj sem a už nikto nebude na tom zarábať, ste hyeny nie ľudia.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: čeština RNS 850

Příspěvek od tornado1 »

Co to píšeš za blbosti ty blbe??? Víš vůbec jak se ta čeština dela??? I kdybych ti to chtěl dat zadarmo tak se nenahrava přes CD ani kartu!!!!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

petr-corr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 06.02.2016 21:08
Bydliště: Prostějov

Re: čeština RNS 850

Příspěvek od petr-corr »

Tornádo má pravdu, není to tak jednoduché. Takovou věc musíš nechat na někom, kdo ví co přesně dělá. Taky si rád udělám na autě, co jde, ale do tohoto jsem se nepustil.
Na vašich stránkách je zase odkonalý postup a link na aktualizaci FW a map včetně aktivátoru a stejně mi to lehlo :-)
Touareg 2012, 180kW.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“