Caddy 2005 Life - nestartuje, cvakani a blikani

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
mahroch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.11.2017 11:24

Caddy 2005 Life - nestartuje, cvakani a blikani

Příspěvek od mahroch »

Ahoj,
deje se mi takova divna vec a nevim v cem muze byt problem. Mam Caddy asi 3 roky, vse k naproste spokojenosti. Asi pred 2 mesici jsem dobijel baterii, vse probehlo v poradku. Pak asi po mesici odesla prava zarovka prednich svetel. Vymenil jsem, stane se. Pak za tyden odesla leva zarovka (tu vymenit zatim nejde, protoze je to tam nej zakousnuty a nevim odsroubovat tu zatku se zarovkoum, ale to neni az taky problem). Ted, po dalsim mesici rano neslo nastartovat. PO otoceni klice se ozve cvakani a blikani kontrolek na palubni desce, spusti se zadni stirac a nic dal.

Tak nevim co to muze byt. Mate nekdo tip co se to deje? Rekl bych ze neco s elektroinstalaci - ale co?

Mozna je to jen vybita baterie, tak ji zkousim zase nabit. Kdyz to bude ono, tak bude otazka proc se nedobiji dostatecne, nebo jestli ji neco nadmiru vybíjí.

Dik za kazdou radu, nebo tip co s tim.

Dik

M.
VW Caddy Life 1.6 benzin + LPG, r.v. 2005, 7-miest

JirkaNTV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 19.09.2019 20:29

Re: Caddy 2005 Life - nestartuje, cvakani a blikani

Příspěvek od JirkaNTV »

Změřit napětí na baterii(akumulátoru), staší obyč multimetr.
Měřit nabití baterie před, při startu a pak následně při chodu motoru jaké napětí dává altík.
Případně po vypnutí zapalování změřit proud z baterky.

Většínou se takto chová baterka, která je KO, ale z 75% případů to nastává postupně..

mahroch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.11.2017 11:24

Re: Caddy 2005 Life - nestartuje, cvakani a blikani

Příspěvek od mahroch »

jj, dik. vyersil jsem to novou baterii. vypada, ze ta stara byla fakt KO
VW Caddy Life 1.6 benzin + LPG, r.v. 2005, 7-miest

Odpovědět

Zpět na „Caddy“