Servis - zkušenosti, doporučení

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marty84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 20.02.2020 08:29

Kvalitní servis za rozumnou cenu

Příspěvek od Marty84 »

Zdravím,

Zanedlouho mě čeká servis ve 180000 na Passatu B8 BMT - takže minimálně olej v motoru a převodovce DSG.
Chci se zeptat zda máte někdo osobní zkušenost s kvalitním neautorizovaným servisem, kde by se dal tento úkon provést za relativně rozumné peníze. Ideálně Praha nebo směr jižně od Prahy -> Dobříš, Příbram...
Zaslech jsem, že v autorizovaném tento servis může vyjít až na 20k, což se mi zdá trochu dost. :?

Díky

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kvalitní servis za rozumnou cenu

Příspěvek od Master »

Zkus clena Jirka. (tecka je soucasti) je v Praze , nebo pripadne sharik4x4 ale ten je az u Litomeric

j3ndys
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 16.12.2012 12:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od j3ndys »

Zdravím,
chtěl bych Vás poprosit o doporučení servisu na vyhledání a opravu úniku na klimatizaci. Musím cca 2x ročne klimatizaci doplňovat (Passat B7,r.v.2012 2.0tdi). Bydlím kousek od Berouna, takže nejlépe cokoliv někde mezi Prahou a Plzní (včetně) :) Děkuji

dakob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 11.06.2018 20:11
Bydliště: Praha - Kobylisy

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od dakob »

Kamarád má Leona, měl stejný problém a nakonec až u Šmuclera v Plzni byli ochotni okruh vypustit a napustit nějakou idnikativní látkou. Přišli na to, že to uchází v oblasti palubky a museli ji celou rozebrat. Předtím jezdil do Porsche Prosek jednou za dva měsíce, kde vždycky akorát doplnili chladivo.
Golf VII Variant HL 1,5 TSI EVO 110kW OPF 7DSG (2018)

dakob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 11.06.2018 20:11
Bydliště: Praha - Kobylisy

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od dakob »

Porsche Prosek

Objednán telefonicky na servisní prohlídku ve třiceti tisícíh. Zdůrazňuji, že chci mimo standardní plán vyměnit kabinový a vzduchový filtr. Prý OK. K tomu navíc nalepit ochranné fólie na prahy. Prý OK, ale musím si je objednat u jiného oddělení.

Po skončení hovoru jsem tedy u jiného oddělení téže firmy dojednal dodání ochranné fólie a mailem potvrdil původnímu zaměstnanci, že je díl k dispozici a že si navíc přeji vyměnit kabinový a vzduchový filtr, jak jsme se bavili po telefonu.

V dohodnutý den jsem odevzdal vůz, o filtrech se nikdo nezmínil, za to mě přijímací technik vysvětlil, že nalepené fólie musí vytvrdnout a auto si nechají přes noc.

Další den jsem si auto přišel vyzvednout, technik se podíval do papírů a zmizel na deset minut. Pak se vrátil, že nemůže auto najít, protože mají obrovský plac a servisák nezaznačil do plánku jeho polohu. Inu vytáhnul jsem telefon, otevřel We Connect a dotyčnému sdělil, že auto stojí za rohem. Technik odešel a já s údivem koukám, že je auto odemčené a má otevřené všechny dveře a kufr. Čekal jsem dalších dvacet minut a v aplikaci pozoroval, jak se dveře mého auta různě zavírají a otevírají. Týpek se pak vrátil s omluvou, že můj vůz byl blokován jiným, od kterého nemohli najít klíče. Ačkoli to nemohu nijak dokázat, vypadá to, že ty slavné fólie, které musejí tak dlouho tvrdnout, mi nalepili těsně před vyzvednutím auta, protože na to zapomněli.

K tomu navíc:
- litr oleje za 695,- bez DPH, přičemž mi naúčtovali pět takových lahví s tím, že do motoru nalili 4,3 litru. Na dolití jsem zbytek nedostal,
- kryt motoru zablitý od rozlitého oleje,
- filtr vzduchu a kabiny jsem si posléze vyměnil sám a rozhodně jsem udělal dobře, s cenou a přístupem tohohle podniku.
Golf VII Variant HL 1,5 TSI EVO 110kW OPF 7DSG (2018)

JPK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.05.2020 23:53

Servis v Praze a okolí? Doporučení?

Příspěvek od JPK »

:?: Servis Praha a okolí??? :?:
:idea: Obracím se na správce nebo skalní uživatele: Bylo by možné tu zveřejnit a vyvěsit, ideálně hned někam na začátek fóra jména a kontakty na spolehlivé a mnoha lety a mnoha uživateli ověřené servisy? :roll:

:offtopic:
Jsem čerstvým majitelem starého Passata, prošel jsem diskusi za 6 let zpátky a nenašel jsem kontakt na žádný servis v rozumné vzdálenosti od Prahy. Dříve jsem míval BMW nebo Subaru a v obou případech bylo snadné najít spojení na 5-10 provařených mechaniků, kteří se nebáli kvalitně opravovat levná auta za dobré ceny, byl na ně spoleh a všichni na fóru si je pochvalovali.

levisekzn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.08.2017 09:37

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od levisekzn »

Je tu někdo ze Znojma, kdo by odblokoval na Passatu video za jizdy?

alfew
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 23.09.2011 11:00

Klimatizace Passat B5.5

Příspěvek od alfew »

Máte doporučení na fachmana pro klimatizaci na Passat B5.5? Je tam malý únik, na jaře se doplní a do podzimu vydrží. Příští jaro už zase nechladí. Bylo to hledáno UV lampou a plynem a všichni se tvářili jak na to přišli. První teplejší dny ukáží, že opět nechladím. Hradecký kraj nebo Liberecký nebo Pardubický kraj.

raden
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.10.2010 11:37

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od raden »

Zdravím,
mám VW Tiguan 2019 a v ňom mám len Composition Media 8" bez navigácie.
Chcem sa opýtať či viete o niekom na Slovensku alebo blízko hraníc kto to vie upgradnúť na Discovery Media alebo Discovery Pro s navi?
Ďakujem.

fb_petr32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.07.2020 19:36

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od fb_petr32 »

Zdravim. Měl by někdo doporučení na mechanika v Táboře, Milevsku? Nebo někde poblíž, klidně i písek. Jsem z Nadějkov, okres Tábor. Do budoucna budu chtít udělat přestavbu rozvodového řetězu na silnější u 1.2 tsi. A spravit roletu u panorama Touran 2011. Jinak běžný servis.

fb_honza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 22.03.2020 08:52

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od fb_honza »

Ahoj, mám prosbu, protože jsem nový na Ústecku. Doporučí mi někdo šikovného mechanika, který mi pošteluje zadek u B6? Trochu mi plave.

Knedlifek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 05.10.2020 19:57

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Knedlifek »

Hledam servis v Praze kdo tomu rozumi.

Michal44
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.10.2020 16:23

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Michal44 »

Ahoj,

mám VW Touran 1.6 TDI 2012 a při plynulé akceleraci od 1800 do 2000 ot/ min auto cuká. Chtěl bych vás požádat o pomoc, případně o doporučení servisu v Berouně a okolí, kde by to dokázali úplně vyřešit.

fb_adam15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.12.2020 18:45

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od fb_adam15 »

Prosím o radu VÝMĚNY DIFERENCIÁLU ze silného za tzv. rychlý u WV LT. Motor 2.5tdi, rok 2004, dvoumontážky kola vzadu... Ideálně i typ či počet zubů či na koho se obrátit. Předem mockrát děkuji za pomoc

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od shikaree »

Byl by někdo ochotný mi vyměnit střeva Webasta? Materiál mám zakoupen, jen nejsou lidi...buď nemají čas nebo se jim do toho nechce. Jedná se o Superb 2 Combi r.v. 2010 a Webasto je originál ThermoTop V.

Ideálně opavsko, krnovsko nebo bruntálsko. Může být i ostravsko, popř olomoucko.

Nejvíc by mi vyhovoval víkend, protože přes týden jsem v práci.

A docela to spěchá :-/

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“