HANDSFREE - Držák telefonu, BT, vše okolo HF

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
bagr3210
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 21.12.2013 19:00

Re: HANDSFREE - Držák telefonu, BT, vše okolo HF

Příspěvek od bagr3210 »

Tak se zeptam jeste jednou,jen malinko neco jinyho.
Namontoval jsem jednotku 1Z0 035 729. V podstate vse funguje,na cervenych budikach se zobrazi i PHONE MENU,sice to dele nacita udaje ale nakonec to jde. Dokonce,co jsem prekvapen,zobrazi se i znak BT na radiu a cele menu volani po stlaceni PHONE na RNS310-do ted to jen vyplo zvuk.
Jde mi jen o to,ze nefunguje mi tlacitko na "Sluchatka" na volantu. Jak pro prijem hovoru,tak pro otevreni menu tel.seznamu. Hovor lze prijimat,ukoncovat tlacitkem "OK" na volantu.
Ma to tak byt,nebo lze to nejak upravit,aby se hovor a menu tel.seznamu pomoci "sluchatka" na volantu?

EDIT: Prosím Vas,lze nejak kodovanim vypnout ten "gong" upozorneni na sparovani tel.s BT? Jestli ano,poradi nekdo jak a kde?
VW Touran 1.9TDi, 77kW, BLS, 2010

zachyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 28.12.2012 21:40

Re: HANDSFREE - Držák telefonu, BT, vše okolo HF

Příspěvek od zachyn »

Ahoj,
Touran r.v 2006, chtěl bych domontoval ofiginál HF, nutná podpora Android 8 a novější, A2DP nepotřebuji. Mám červené budíky, ale jen polodot, RCD500, výhledově chci i multifunkční volant.

Po jakých jednotkách se mám dívat ?
Pouze 1Z0035729 / 1Z0035729B nebo je použitelné i něco jiného ?
BT Polar - FIS LINK CAN Convertor nechci, ideálně tedy vše originál.

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2875
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HANDSFREE - Držák telefonu, BT, vše okolo HF

Příspěvek od kubisz »

...Prosím Vas,lze nejak kodovanim vypnout ten "gong" upozorneni na sparovani tel.s BT? Jestli ano,poradi nekdo jak a kde?..
ahoj, je to v jednotce BT: adaptace>Bluetooth Acknowledge Signal (enabled×disabled)

funguje bohuzel se strasnym zpozdenim a este prerusi veskery zvuk radia, takze je to dost otravny; nase jednotka ale neumi logo na budicich, tak by se to celkem hodilo, ale ten zvuk je strasnej :-)

ad nova BT: tady je to podle me celkem neresitelny, protoze nebude, jak naparovat; pres radio to nepude, pres MFD taky ne, tlacitka "dokovacky" taky nebudou, takze jedine pres diag, nebo max pres MF volant (tam to bylo nejak myslim pres dlouhy podrzeni telefonniho tlacitka); tornado1 bude asi vedet, ale ja bych tipoval tady max nejakej Parrot, nebo vymena radia za trebas RCD330G+, nebo alspon RCN210
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

zachyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 28.12.2012 21:40

Re: HANDSFREE - Držák telefonu, BT, vše okolo HF

Příspěvek od zachyn »

Napsal jsem to blbě, tak ještě jednou:
Touran r.v 2006, chtěl bych domontoval ofiginál HF, nutná podpora Android 8 a novější, A2DP nepotřebuji. Mám červené budíky, ale jen polodot, RCD510 (Bolero), výhledově chci i multifunkční volant.

Lze sehnat pouze 1Z0035729 / 1Z0035729B nebo je použitelné i něco jiného ?
BT Polar - FIS LINK CAN Convertor nechci, ideálně tedy vše originál.

Gateway mám 1K0 907 530 H, věděl by někdo jakou novější pořídit, případně umí někdo v Praze přehrát firmware přes ODIS ?

Díky předem.

fb_michaella
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 30.09.2021 17:07

Re: HANDSFREE - Držák telefonu, BT, vše okolo HF

Příspěvek od fb_michaella »

Zdravím všechny, potřebuji poradit. Mám Tourana 2011 a v menu ani nikde v nastavení nenajdu telefon, prostě mi ho to vůbec nenabídne. Chtěla jsem zkontrolovat BT jednotku a její zapojení ale nějak jí nemůžu najít. Tam kde ji vw standardně mívají pod sedačkou řidiče nebo spolujezdce já mám úložné kaslíky. A v nich není. Nevíte náhodou někdo kde jinde bych jí měla hledat?

fb_michaella
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 30.09.2021 17:07

Re: HANDSFREE - Držák telefonu, BT, vše okolo HF

Příspěvek od fb_michaella »

Zdravím všechny, potřebuji poradit. Mám Tourana 2011 a v menu ani nikde v nastavení nenajdu telefon, prostě mi ho to vůbec nenabídne. Chtěla jsem zkontrolovat BT jednotku a její zapojení ale nějak jí nemůžu najít. Tam kde ji vw standardně mívají pod sedačkou řidiče nebo spolujezdce já mám úložné kaslíky. A v nich není. Nevíte náhodou někdo kde jinde bych jí měla hledat?

bagr3210
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 21.12.2013 19:00

Re: HANDSFREE - Držák telefonu, BT, vše okolo HF

Příspěvek od bagr3210 »

Kdyz Ti ani maxidot zadny BT nenabidne,tak ho zrejme nemas v aute. Lze dodelat..
Nic-mene,BT jednotka je pod tima kastlikama,"na podlaze",na strane spolujezce..Nebo rychlejsi je,napojit to na diag a ta vypise,jestli nejakou BT mas..Ale predpokladam,ze pokud to nenabidlo,tak ji nemas.. :(
VW Touran 1.9TDi, 77kW, BLS, 2010

fb_michaella
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 30.09.2021 17:07

Re: HANDSFREE - Držák telefonu, BT, vše okolo HF

Příspěvek od fb_michaella »

Na diag to právě bt ukazuje. Jednotka se dá restartovat jen jí nemůžu najít.

bagr3210
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 21.12.2013 19:00

Re: HANDSFREE - Držák telefonu, BT, vše okolo HF

Příspěvek od bagr3210 »

Jaké má číslo ta BT jednotka?
Mozna ji nejaka dobra duse jen "zapla" v GW,ale fyzicka tam ani nemusi byt.
(Podobne mel kamos v CC).
Jake radio tam je,mozna pujde BT pres nej..

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk

VW Touran 1.9TDi, 77kW, BLS, 2010

Odpovědět

Zpět na „Interier“