dvířka palivové nádrže

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Uživatelský avatar
sheesha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.07.2019 12:07

dvířka palivové nádrže

Příspěvek od sheesha »

Zdravím a prosím o pomoc.
Setkali jste se už někdo s tím, že se dvířka samy otevřou při zamknutí a odemknutí vozidla přes central?
Začalo to nejdřív jen občas a teď se to stává docela pravidelně a to dokonce když zavřu, nebo otevřu dveře u řidiče. Zlomevý drát , nebo špatné uzemnění? doufám, že to nebude řídící jednotka.
předem děkuji za odpovědi

Pavel
VW PASSAT VARIANT 4 MOTION 96kW 2001 3B6

wacko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 30.09.2007 12:11
Bydliště: HaViroW

Re: dvířka palivové nádrže

Příspěvek od wacko »

Jako první bych šel po tlačítku ve dveřích, mohlo se rozsypat/zoxidovat a pak při otřesu sepne.
Nejlépe natankovat, povolit zespodu tapec dveří (netřeba jej celý sundávat), odpojit konektor od tlačítka, nějaký týden jezdit s odpojeným a uvidí se...
Passat 3BG, 2001, 1.9 TDI 96kW AVF

Uživatelský avatar
sheesha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.07.2019 12:07

Re: dvířka palivové nádrže

Příspěvek od sheesha »

Díky za radu. Již jsem dal auto do servisu , protože se pak třeba za jízdy začlo auto samo zamykat a odemykat a take se samy stahovaly okna jako bych měl v autě poltrgaista =)) Problém byl "rozsypaných" kabelech ve dveřích řidiče.
VW PASSAT VARIANT 4 MOTION 96kW 2001 3B6

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“