Passat 1.9tdi poloosy

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
dohmil3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.03.2020 14:40

Passat 1.9tdi poloosy

Příspěvek od dohmil3 »

Dobry den, potřeboval bych poradit. Mám passata b5 1.9tdi PD 85kw ATJ, 6ti kvalt, r.v 2000.
Potřeboval bych vyměnit poloosy, ale nové se mi kupovat nechce, protože stojí majlant. Tak jsem přemýšlel o nějakých použitých v pěkném stavu, bohužel tady těch aut moc není a tak se špatně shání díly, tak sem přemýšlel jestli by to nešlo vzít s jiného tipu auta.
Potřeboval bych vědět jestli B5,5 1.9tdi PD 96kw, taky v 6tikvaltu bude mít ty poloosy stejné, nebo jestli je tam nějaký rozdíl. Popřípadě jestli by jste mi poradily nějaký jiný tip, kde jsou ty poloosy stejné.

děkuji.

ksidor1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 02.04.2011 20:00

Re: Passat 1.9tdi poloosy

Příspěvek od ksidor1 »

kloubový hřídel.png

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“