Zpětná zrcátka komplet sklápěcí - dodělání

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Zpětná zrcátka komplet sklápěcí - dodělání

Příspěvek od swenak »

Dodělával jste někdo zrcátka sklápěcí? Tedy ta, co se celá sklopí po zamčení vozu. Jde mi primárně o levé zrcátko, kód snad 1K1857507AL, nebo snad 1K2857507BA. K tomu možná bude potřeba jiná jednotka dveří, 1K0959701AG Z0Y a i ovladač do dveří 1K0959565JREH (ač ten asi není nutný, pokud potačí sklopení po zamčení). Řeším to proto, že mi v nedávné době již 2x někdo urval zrcátko, dle všeho "se nevešel" na silnici, tak toto by snad pomohlo, ač co jsem to měl na předešlém Golfu 5, tak to sklopení je nic moc, tak 5cm proti neskopenému.

Pokud jste to dodělávali, jaké přesně zrcátka jste dali? Je více výrobců. Jeté mi taky nevadí, ale prodejci to často špatně označují, píšou počty pinů (např. 7, ...), ale z toho prd poznám :-)

Díky.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

dzrundik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 21.09.2011 19:53
Bydliště: Louny

Re: Zpětná zrcátka komplet sklápěcí - dodělání

Příspěvek od dzrundik »

1K1 zrcátko je pro levostraně řízená vozidla a 1K2 je pro pravostraně řízená. Také by mě zajímalo, jestli je nějaký větší rozdíl kromě skel zrcátek u UK zrcátek. Jestli by se daly bez větších problémů dát zrcátka z angličáka.
VW Golf V 1.6 FSI

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná zrcátka komplet sklápěcí - dodělání

Příspěvek od tornado1 »

sklopení zrcátek po zamčení vozu GV nikdy neuměla, některé jednotky lze upravit eeprom - nelze diagnostikou
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná zrcátka komplet sklápěcí - dodělání

Příspěvek od SakoVerife »

Původně jsem o dodělání sklápěcích zrcátek přemýšlel, po zjištění jak "moc" se sklopí, jsem od toho upustil.

Zbytečná investice v tomto případě.
Je to jen můj názor, nikomu jej nevnucuji.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Zpětná zrcátka komplet sklápěcí - dodělání

Příspěvek od swenak »

Ano, je to málo, ale stačí to na to, aby se při nárazu auta zezasu nevyrvalo zrcátko do protisměru.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Zpětná zrcátka komplet sklápěcí - dodělání

Příspěvek od swenak »

tornado1 píše:sklopení zrcátek po zamčení vozu GV nikdy neuměla, některé jednotky lze upravit eeprom - nelze diagnostikou
Předešlé MKV, co jsem měl, rok 2005 to umělo a co jsem se díval na net, stačí správná jednotka.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

ViloMi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 01.06.2019 17:19

Re: Zpětná zrcátka komplet sklápěcí - dodělání

Příspěvek od ViloMi »

No to urcite... je to tak ako pise tornado.
Jedine zeby si to mal spravene cez nejaky externy modul. Jeden taky som skusal, zatial ale neviem , ako to prepojit ,aby sklopilo aj druhu stranu. Jedine co ma napadlo je natiahnut kabel cez cele auto k druhym dveram - to urcite robit nebudem. Alebo to zapajam cele zle.
VW Touran 1.9 TDI BXE 2008
Ex VW Golf V 1.4 BCA
Ex VW Passat B5 1.9 TDI AFN

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“