Kapacitní volant zkušenosti

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Uživatelský avatar
deme
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 30.08.2009 20:39

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od deme »

Zdravym vas a da sa vymenit ten volant tak aby vsetko fungovalo?

mago
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.07.2008 16:23

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od mago »

Taky by mě zajímalo jestli jde bez problému vyměnit volant před fl za ten fl. Dělal jste to někdo už?

Uživatelský avatar
hrbeklibor
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 06.03.2009 22:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od hrbeklibor »

Mam dotaz,
konečně jsem si dovezl Passata domu. Měl jsem ho na salonu postavenýho jako předváděčku. Doma jsem si všiml, že mám volant na dvou místech poškrábanej, zřejmě od prstýnku nebo já nevim...v každým případě jsem pěkně nas...
Nemáte někdo zkušenosti s tím, jestli se to dá opravit? Vyfoukat horkovzdušnou pistolí?
Auto má najeto 2tis a volant v hajzlu. Nevím jestli se to dá vyreklamovat, ale podle mě ne :(
VW Passat B8 FL Limo Elegance 2.0 TDI EVO 7DSG, kód v konfigurátoru: PSWRQX
------------------------------------------------------------
VW Passat 3C 2.0 TDi Sportline

el Sii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.11.2019 13:31

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od el Sii »

@hrbeklibor - nechci vyznít blbě, ale osobně bych volant nějak zásadně neřešil, pokud teda není doškrábaný hodně a z viditelné strany. Myslím, že to auto má daleko zásadnější problémy (softwarové). Jinak pokud to je hodně vidět, tak bych zkusil reklamovat.
Passat Alltrack B8 FL

Uživatelský avatar
hrbeklibor
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 06.03.2009 22:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od hrbeklibor »

No je to tak 5cm drapanec vlevo dole kde to skoro vetsinu casu drzim. A prave volant resim nejvic. Vzdyt je to vec ktery se v aute dotykas nejcasteji.
Jaky softwarovy veci mas na mysli??

Odesláno z mého SM-G985F pomocí Tapatalk

VW Passat B8 FL Limo Elegance 2.0 TDI EVO 7DSG, kód v konfigurátoru: PSWRQX
------------------------------------------------------------
VW Passat 3C 2.0 TDi Sportline

el Sii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.11.2019 13:31

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od el Sii »

Hele...za pokus nic nedáš - zkus reklamovat.

nechci plevelit v threadu o volantu se SW, ale bugů má auto přehršel. Například když máš Eco mód a necháš ho tam, zůstane Eco mód, ale převodovka bude v D (a ne v E). Bezdrátový Carplay se odpojuje po cca hodině, bezdrátová nabíječka víc topí, než nabíjí a i to někdy prostě přestane, WeConnect funguje jak kdy a hodněkrát jsem si ráno nemohl zatopit přes telefon....mám seznam cca 20 závad. Něco odstranili s poslední aktualizací SW (teď v pátek 15/5/2020), ale hodně toho zůstalo. Jinak trpím na to o to víc, že mám v autě "všechno" a to doslova. I z příplatkové výbavy.
Passat Alltrack B8 FL

Uživatelský avatar
deme
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 30.08.2009 20:39

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od deme »

mago píše:
30.04.2020 12:51
Taky by mě zajímalo jestli jde bez problému vyměnit volant před fl za ten fl. Dělal jste to někdo už?
Podarylo sa ti nieco zistit?da sa prehodiť

fb_jan43
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.11.2020 12:35

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od fb_jan43 »

Taky by mě zajímalo jestli jde vyměnit volant. Řeším teď nákup tuaregu 2020 který má ještě starý volant , a rad bych věděl jestli je možné tam vyměnit ten nový kapacitní.

mago
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.07.2008 16:23

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od mago »

No ono to pujde urcite, zalezi jen na tom kolik to bude stat a co vsechno se musi menit s tim. Jak budu mit nejake informace napisu je sem😉. Novy volant mam, tak to zkusim prehodit tento tyden a uvidim jestli bude krome volantovani jeste neco fungovat😂

mago
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.07.2008 16:23

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od mago »

Takze pokud vymenite v passatu b8 jen samotny volant za pofl (+ airbag samozrejme), tak nejde zapnout acc, jinak tlacitka funguji (bez vyhrevu samozrejme). Je otazka jestli staci nakodovat neco, nebo prepinovat, nebo bude i kvuli tomuhle potreba nova ta podvolantovka a kodovani… Az zjistim zase napisu.

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Kapacitní volant zkušenosti

Příspěvek od Lukkii »

Kapacitni volant jde bez problemu, ale bez dalsich uprav vymena nema smysl, tedy uz pred-facelift. U facelift samozrejme lze snadno…
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“