Cyklovač stěračů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
jimmy.floyd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 27.02.2011 22:35
Bydliště: Hradec Králové

Re: Cyklovač stěračů

Příspěvek od jimmy.floyd »

zdravím,
chtěl bych se zeptat mám dešťový senzor , ale funguje respektivě nefunguje
stírá to moc brzo takže stěrače jdou téměř na sucho . co s tím?
VW Passat Variant , 1.9TDI 96KW, HighLine

Uživatelský avatar
VW_TG
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 30.03.2012 09:31

Re: Cyklovač stěračů

Příspěvek od VW_TG »

Zdravím všechny,
prosím o pomoc. Z ničeho nic zlobí přední stěrače a pohybují se zhruba do 30ti% setření a pak se buď zaseknou a nebo vrátí zpět do výchozí polohy. Při přepnutí na vyšší rychlost stírání zvládnou tu samou 30ti%ní plochu jen s tím rozdílem, že se posunují po menších vzdálenostech a dorazí na těch samých 30% setření. Napadlo mě jestli to nebude relátko, ale to by snad nespínalo vůbec, kdyby bylo špatné. Tak že by to byl cyklovač nebo motůrek od stěračů? Jedná se o VW Golf V Variant 2008, 1.9 Tdi.

vaclavlohr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 14.02.2015 08:59

Re: Cyklovač stěračů

Příspěvek od vaclavlohr »

Čau lidi mám problém predni stěrač mi jezdí strašně pomalu,namázany to mam kdyz nastartuju motor tak se trochu zrychlí myslím si že to je motorek ale nevym třeba náký relé poraďte
passat b5 variant 1.6 rok1997

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Cyklovač stěračů

Příspěvek od M@ty »

Měl jsi rozebrané ložiska táhel stěračů? Myslím vytažené hřídelky kam dáváš rameno stěrače...
Přílohy
Bez názvu.jpg
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

vaclavlohr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 14.02.2015 08:59

Re: Cyklovač stěračů

Příspěvek od vaclavlohr »

dobry den lidi, mam problem ze steracema pri zapnuti prednich ostrikovacu se mi rozebehne zadni sterac a mam na pacce nastaveni cyklovace, ktery nereaguje, cyklovac jde porad casove stejne, mam B5 variant 1997, po vymene packy problem pretrvava ,nemate nekdo stimto zkusenost ?jestli to treba nema nejake rele nebo pocitac na ty sterace popripade kde.
passat b5 variant 1.6 rok1997

Mišo Štalmach
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 26.09.2018 10:51
Bydliště: Karviná

Re: Cyklovač stěračů

Příspěvek od Mišo Štalmach »

Čaute,
můžete mi prosím poradit ohledně stěračů?
Passat B5.5 2003 96kw
Vyměnil jsem komplet celé táhla stěračů, zkoušel jiný motorek, zkoušel nové relatko pro dešťový senzor, po odpojení dešťového senzoru jsem zkoušel i relatko na klasický cyklovac. Bez výsledku
Stěrače nestiraji v první poloze(mam dešťový senzor) i při novém relatku, pokud jsem odpojil dešťový senzor a dal nové relatko, at uz pro dešťový senzor tak pro klasický cyklovac, sterace jedou pořád bez zastavení a nejdou vypnout, motorkem to není, zkoušel jsem jiný, uplne to stejne a tahla jsou taky nová. Ještě mě tak napadla páčka, ale tu nemám možnost vyzkoušet.
Napadl mě že by mohl být dešťový senzor špatný, ale pokud ho odpojím a dám tam relatko pro cyklovac tak by jsem ho měl obejít, ale sterace stiraji v kuse, jdou zrychlit, ale nejdou zastavit a cyklovac stejne nefunguje.
Budu rád za každou radu. Díky moc

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“