bezpečák

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Fuggycz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 29.04.2018 12:18

bezpečák

Příspěvek od Fuggycz »

zdravím,čus,ahoj !

stala se me takova nemilá vec a to že mám auto v servisu a potrebuju sundat kola ... jenomže neni bezpecák ... byl sem si na milion procent jisty ze je v kufru jak má být ,vzdy si na toto dávam pozor a chci to mýt v pořádku,Jenomže v aute neni pravdepodobne se stratil pri lepeni kola ..(asi zustal v ole a vytrousil se) a ja se ptám co ted kromě zajeti do skodovky aby vyzkouseli z přípravku a objednalí novy... auto je momentalne nepojizdne a nedokaze se dostavit do škodovky ... da se nak zjistiti co tam bylo za ořech ? diky

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1550
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: bezpečák

Příspěvek od varok »

Pochybuji že vám prodají ořech na nějaké určité šrouby, bylo vyrobeno milion druhů. Ale zkusit to můžete. Když se mi to stalo kdysi u fáčka, tak jsem na šrouby navařil matky a povolil. Šrouby vyhodil a dal normální. Jestli máte strach o kola, tak koupit novou sadu. Nejdříve bych ale raději prohledal celé auto, ne jenom kufr. Mohli to dát do kastlíku před spolujezdce apod.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: bezpečák

Příspěvek od 11mAjA11 »

A co je za problém, že je potřeba sundávat nutne kola (o).
Měli sme na servise narážecí hlavu (zničení sroubu) to fungovalo dobře, případně v nejblizsim autorizaku někoho udolat, aby vzal tu sadu a k autu přijel a našel daný typ hlavice.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Fuggycz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 29.04.2018 12:18

Re: bezpečák

Příspěvek od Fuggycz »

Sundáva se převodovka tak se musi dodělat poloosi a to asi nepůjde bez sundání kol

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“