otvíraní víka pal. nadrže

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
mirek.vavry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 05.05.2018 20:04

otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od mirek.vavry »

Dobry den , nesetkal se nekdo ze po odemcení vozidla nejde otevrit viko nadrze. Az po nekolika opakoví moturek otevre víko ....
Chtel jsem novy ,ale aktualne nejsou nikde skladem tak se ptam jde to nejak sve pomoci opravit nebo nejaky trik na to dekuji

Uživatelský avatar
matrose
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 22.05.2012 10:06

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od matrose »

Stejný problém jsme měl taky, v Itálii cestou na dovolenou chci dotankovat a dvířka pořád zamčené, po asi půl hodině se otevřeli. Tenkrát jsem z toho zámku co vyjíždí, odloupl ty zamikaci packy. Dvířka se nezamknou a otevřít jdou jen vyloupnutim... Od té doby jsem to neřešil,3 roky se tak jezdí

mirek.vavry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 05.05.2018 20:04

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od mirek.vavry »

ok dekuji asi mi nic jineho nezbyde novy moturek neni nikde skladem autokelly mi reklo to objednalo za 5 dni mi volali ze mi vraci zalohu ze to neni nikde skladem a dodavatel asi nevyrabi nebo nevim

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od srotty »

A ve VW ho taky nemají ?

mirek.vavry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 05.05.2018 20:04

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od mirek.vavry »

to nevim ale kdyz se podivam na internet vsude pisou neni skladem nebo dostupnost na dotaz ale radeji zitra ulomim ty packy jak psal Matrose dokud se to obcas otevre nez pak vylamovat viko a poskodit ho, hold pockam az nekde bude skladem a pak vymenim cena 550 korun viko by bylo drazsi s barvou myslim :D :D :D a kupovat na bazosi pouzity nechci preci jen je to muj pašík :)

Tomas1992
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18.12.2019 18:26

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od Tomas1992 »

nemate kluci navod jak to vymenit? ja ho v patek objednal u PPP a dnes vyzvedl. diky

mirek.vavry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 05.05.2018 20:04

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od mirek.vavry »

Tak už mi taky přišel vrhnu se na to ať to šlape. Nevím jaký je správný postup nějaký jsem viděl já to budu dělat kufrem sundat boční koberec

Tomas1992
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18.12.2019 18:26

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od Tomas1992 »

Kdyz to udelaš, pošleš postup? Nebo co jsi koukal za video na youtubku? Dik

Uživatelský avatar
mirob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: zilina

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od mirob »

Ahoj, mam ten istý problem. Prosim ako sa dostanem k tomu zámku??? Dakujem za radu-

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1449
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od dream7000 »


Uživatelský avatar
mirob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: zilina

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od mirob »

Už som videl ale ja mám čosi iné, bez tej skrutky. Musím ho vymeniť z vnútra , tapacír dole som čítal.
B8 CRLB 110Kw Variant 2015

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1449
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od dream7000 »

bude to to same akurat nemusis davat dolu skrutku,ak ju tam nemas, podpacit plast okolo hrdla plastovymi pacidlami a vytiahnut von aj s dvierkami, tapacir dolu iba kvoli stekru, nehladaj v tom velky problem , daj tu fotku hrdla nadrze ked otvoris vratka pozri tu https://www.youtube.com/watch?v=B4MCyeaSp7g pravdepodobne mas takyto typ

Uživatelský avatar
mirob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: zilina

Re: otvíraní víka pal. nadrže

Příspěvek od mirob »

Ďakujem, áno vyzerá to ako ta moja nádrž. Vyriešil som to ako pán Matrose. Odlomil som tie zamykacie páčky a hotovo. Tak už nefunguje side assistent , otvaranie nádrže čo ako beriem na ročník 2015 len dve poruchy ktore manželke vôbec nevadia ale teraz auto ma 200K a treba asi rozvody a už štvrtý rok chodíme s rozbitým predným vyhrievaným sklom čo bude asi dosť finančne náročne. Ostatne bežne veci ako filtre olej motor a DSG ,brzdy robím v garaži je to celkom jedoduché auto by som povedal.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“