KLIMATIZACE !!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
fb_jirka5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.07.2020 11:59

KLIMATIZACE !!

Příspěvek od fb_jirka5 »

Zdravím !! vím že klimatizace se tu řešila několikrát , ale bohužel ani v jednom článku jsem nenašel odpověď na moje otazníky !

Takže auto jsem koupil s nefunkční klimatizací ! panel climatroniku bliká , dělal sem test a podle zvuku všechny servo motorky šli.. avšak v chybách jsem našel asi 4 chybí které odkazovali na servomotorky.. chybí sem vymazal a dal další test.. zustává chyba tlakový spínač klimatizace + 25B 00 což je servo pro klapky na nohy a odmrazování.. na nohy to ale při testu foukalo a pak jeste tam zustala chyba na servo s recirkulační klapkou...

Nic méně .. pojistky na straně řidiče jsou ok... u relátek jsem viděl jen jednu pojistku která se zdála bejt v pohodě.
po nastartování auta a zapnutí klimy se nestane vubec nic.. ani sahara nejde.. ta ale funguje.. napojil sem jí natvrdo.

Zkoušel sem napojit i samotný kompresor přez baterku ten zelený konektor.. a ted se dostávám k podstatě problému a k otázkám..

při napojení části zeleného konektoru ke kompresoru.. jsel slyšel cvaknutí silnějšího rázu než relátko , ale zvuk pocházel jakoby někde pod zámkem kapoty...
Když sem dal 12v na druhou část konektoru který vede do auta.. slyšel sem cvaknout relátko pod volantem , ale pak se snad zaplo i zapalování , protože mě přišlo že sem slyšel i čerpadlo ..

Může mi tu někdo popsat co udělá ta magnetická spojka ? cvakne jak rele nebo kčemu bych to přirovnal.. Něco tam cvaklo ale s otačky motoru to ani nehlo a sahara neběžela tak nevím jestli by se měla rozbehnout když se kompresor sepne..
CO znamená blikající panel klimatizace ? Je tam určitě málo nebo žádný médium, ale než to doplním chtěl bych vedět jestli to funguje vůbec..

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: KLIMATIZACE !!

Příspěvek od M@rty »

Blikající panel=málo chladiva

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk

Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“