2.0 TDi 110 kW SCR - koupit či nekoupit

Dieselové agregáty

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

2.0 TDi 110 kW SCR - koupit či nekoupit

Příspěvek od Pantani »

Mám velmi dobrou možnost koupit G7.5 s 2.0 TDI SCR 110 kW, klasika, a vyměnit tak svýho (viz podpis). Ma to samozřejmě už filtr pevných částic. Jaký tyhle motory jsou? Je to unijně seškrcený nebo to nejsou špatný motory, jede to, funguje to? Rachtá to víc nebo míň? Diesly jsem dlouhodobě nikdy tak úplně nesledoval, tak se snad neptám úplně blbě. Nikde jsem tady k tomu žádný téma vyloženě nenašel.
Za mě je to možná i zajímavá možnost na chip, jelikož se k tomu už dodává DQ381.
Má někdo zkušenost a to třeba i proti nějakým starším verzím toho motoru? Děkuju
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Milan8902
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 303
Registrován: 22.11.2008 22:42
Bydliště: Mladá Boleslav

2.0 TDi 110 kW SCR - koupit či nekoupit

Příspěvek od Milan8902 »

Ahoj, lepší by byl Golf VII ještě bez močoviny...;-) Jinak to "čipování" bych ti nedoporučoval...tyto motory jsou už tak složitý a jakákoliv další úprava je jen koledování si o problémy.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

2.0 TDi 110 kW SCR - koupit či nekoupit

Příspěvek od Pantani »

No ta močovina mě od toho trochu odrazuje, ale zase si říkám, že při zastávce na odpočívadle nebudu muset do lesa, kde je akorát kupa "granátů". Do jednoho jsem teďka šlápnul u Tábora :-D
Jsou některý z těchhle motorů pro chipování lepší? Třeba ten bez močoviny?
Mě by třeba zajímalo, jestli ty motory jsou stejně živý v porovnání s těma bez močoviny, nebo jestli jsou už unijně ušláplý. Brácha měl 2.0 TDI bez močoviny v Golfu a ten motor byl fakt dobrej. Proto jsem o tom ochotnej uvažovat. Mám i tip na jednoho bez čůrání, tak uvidím.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

dany01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 10.02.2020 18:54

Re: 2.0 TDi 110 kW SCR - koupit či nekoupit

Příspěvek od dany01 »

golf 2,0 TDi čip nepotrebuje, relatívne malé auto a tak silným motorom ide veľmi dobre. auto s močovinu som mal a problém som v tom nevidel-nalial som plnú nádrž a len jazdil až mi bolo divne ze sa nemíňa- jazdím len diaľnicu , v meste ubúda rýchlejšie.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“