Stmívací zpětné zrcátko

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
djrix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 25.02.2010 10:27

Stmívací zpětné zrcátko

Příspěvek od djrix »

Zdravím, měnil jsem teď vnitřní stmívací zpětné zrcátko, protože to moje vyteklo, jednoho dne jsem prostě přišel a ze zrcátka tekla černá sračka a byly na něm fleky.
Koupil jsem z vrakálu druhé, které nemá fleky, ale mám pocit, že to nefunguje jak má.
Zcrcátko bylo už jak přišlo celou dobu jakoby ztmavené - plocha není čisté zrcadlo,ale takové dohněda zatmavené, což ale bylo i to předchozí, dokud nevyteklo.
Zapnutí světel, zapalování a zakrývání senzoru nemá na nic vliv, docházím tedy k závěru že asi je zrcátko trvale stmavené a nefunguje, jak vypadá zrcátko u vás co ho máte, když je vyplé zapalování a světla ? Má to být tak do hněda, nebo jsem koupil zrcátko co je KO ?
Díky

vento tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 11.11.2008 15:11
Bydliště: je kde bydlet

Re: Stmívací zpětné zrcátko

Příspěvek od vento tdi »

Zrcátko má být čisté, máš ho po smrti když je hnědé.

djrix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 25.02.2010 10:27

Re: Stmívací zpětné zrcátko

Příspěvek od djrix »

OK, díky, nemyslel jsem, že to je možné, měl jsem za to, že vždycky vyteče, ne že se to může pokazit tak, že to je hezký jednolitý ale celý hnědý. A že budu mít pecháčka na druhej kus z vrakálu, kterej bude stejně death jako moje původní než vyteklo, to bych nečekal vůbec. No, je to stará kraksna, zas tak mě to nesere, auta přes to zatmavený neoslňujou tak to tak nechám bejt. Dobrý vědět, že to má být čirý, pokud bych nedej bože ještě kupoval znovu jetý, vím že jak je hnědý, je po něm.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“