MOTOR, VÝKON: ztráta výkonu, váha vzduchu, turbo

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
hiero
Závodník
Závodník

Re: MOTOR, VÝKON: ztráta výkonu, váha vzduchu, turbo

Příspěvek od hiero »

menil si aj cidlo? ci len vedenie......

Jardabee
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od Jardabee »

cidlo som nemenil. vymenene je len cidlo G28 na vacke,lebo bolo vadne. ale najnovsi poznatok je takyto- auto prestane ist,ale motor nezhasne. stale ma otacky. je pravda, ze mam vybite predlzenie poloosi a asi aj ten zasuvny hriadel do prevodovky na pravej strane. pocut ho pri pusteni plynu a aj pri pridavani.bucha to . zrejme ked preskocia zuby na hriadeli tak auto zastavi ako keby som mal odpojenu poloos od prevodovky. vymena ma tak ci tak neminie

michall
Moderátor
Moderátor

Příspěvek od michall »

Jardabee píše:
04.09.2020 05:56
zrejme ked preskocia zuby na hriadeli tak auto zastavi ako keby som mal odpojenu poloos od prevodovky
Prodloužení když už se protočí, tak se zpátky nechytne. To je pak na odtah nebo opravu na místě. Vlastní zkušenost :cry:
Respektujte Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru.

Jardabee
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od Jardabee »

aha. tak to moze sposobovat snimac alebo aj to ze synchro vacky s klukou skace z 0 na 0.6 a -0.6 ? neviem ci sa trafim s nastavenim presne na 0

hiero
Závodník
Závodník

Příspěvek od hiero »

pdecko bez snimaca vacky funguje bez problemov..su len dlhsie starty...asi blbne snimac ja kluke aj ked rj to nevyhodnotila..osciloskop by napovedal viacej..a synchronizacia je v poriadku...

Jardabee
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od Jardabee »

snimac kluky je cisto novy a aj kable k nemu su vymenene doistoty.

hiero
Závodník
Závodník

Příspěvek od hiero »

navrhujem vam vsetkym najst si poriadneho mechanika ktory vsetko vie o pdckach a vie ich aj riadne diagnostikovat....takto radit je na h***o....clovek nema vsetky informacie, vystupy z diagnostiky atd.......a ked nieco ma tak to byva vacsinou skreslene......a mna osobne serie ze ked nieco poradim aj tak si idete svojou cestou a nedaj boh spravite co clovek pisal tak zabudnete napisat ci sa problem vyriesil alebo nie.....ziadna spatna vazba.....preto som sa rozhodol, ze nebudem nikomu nic radit a stracat svoj cas pokial si nebudem isty ze moje rady pomozu.....

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“