Caddy 2008 nejde DO central

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
terei
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.09.2020 15:53

Caddy 2008 nejde DO central

Příspěvek od terei »

Ahoj,

Dálkový ovladač nefunguje. Slyším ale jak u spolujezdce pod nohama cvaka relé. Je to 2008 Van.

Když strčím klíček do zapalování o otocim, tak můžu otevřít zevnitř dveře spolujezdce, nebo vždy jen klíčem zvenku.

Auto jde zamcit od dveří spolujezdce, odemcit už ne.
Když startuju, tak se auto samo zamče pokaždý automaticky.

Kterým směrem se mám vydat hledat závadu? Konektory mezi předníma dveřma jsou ok

Diky

Čečulák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 27.06.2018 20:39

Re: Caddy 2008 nejde DO central

Příspěvek od Čečulák »

Zkus, jestli Ti cvaka pero ve spinacce pri vytazeni klice.
Necvakalo mi, prostrik jsem to olejem a central se rozhejbal...
VW Caddy 2.0 TDI 75 KW Comfortline, Bi xenon, Combi Černá perleť 2019

terei
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.09.2020 15:53

Re: Caddy 2008 nejde DO central

Příspěvek od terei »

Tak jsem to zkoušel a spinacka cvaka hlasite.

terei
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.09.2020 15:53

Re: Caddy 2008 nejde DO central

Příspěvek od terei »

Tak už ani není slyšet cvakání.

Teď je to v tomto stavu. Dálka nefunguje, když je auto odemčený, tak zámkem u řidiče můžu všechny zámky zamknout. Když auto u řidiče odemknu, tak se odemkne jen řidič. Když nastartuju, tak se auto zamče. Odemykacim tlačítkem odemknout nejde. Ovšem když vystoupím a odemcu dveře u řidiče, tak se celý auto odemkne.

Takže odemcu řidiče, zapalování, vystoupit, znovu odemcit a mám pak celý auto odemčený. Když u řidiče zamknu, tak ce celý auto zamkne.

Přes car scanner a elm diagnostiku žádná porucha na zámykani. Všechny průchodky dveří jsem zkontroloval a zdá se to být dobrý.

Mám koupit rovnou komfortní jednotku?

janda101@gmail.com
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 20.09.2023 13:40

Re: Caddy 2008 nejde DO central

Příspěvek od janda101@gmail.com »

Dobrý den
Borci jdu k vám s prosbou a zároveň pro pomoc
Mám Vw Caddy 2012 nedávno mi přestal fungovat DO tak sem automaticky vyměnil baterie v jednom či druhem a zjistil sem ze je to to samé tak sem sáhl po diagnostice a ta mi samozřejmě pokusu sparovani píše “špatné programování klíčů” v paměti závad není ani jedna chyba. Jediný poznatek co mám tak když zamcu mechanicky auto tak se komplet zamce ale když přijdu k autu asi po minutě a chci mechanicky odemcit tak odemknou jen dveře řidiče, musím dat klíč do zapalování otočit a zmacknou odemčení zevnitř abych odemcel zbytek. Muže to mít spojitost? Kabeláž sem již kontroloval a na nic sem nepřišel děkuji předem za každou radu

Odpovědět

Zpět na „Caddy“