Sedačky Golf Plus VI (r.v. 2012) - náhradní díly

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Mirax43
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.08.2020 11:24

Sedačky Golf Plus VI (r.v. 2012) - náhradní díly

Příspěvek od Mirax43 »

Ahoj všem,
jsem nově majitelem Golfa Plus (1.2 TSI 77 kW, r.v.2012) a mám prasklý takový ten plastový bazmek na levém boku sedačky řidiče (panel pro podstavec sedadla pro ram sedadla s vyskovym nastavenim, barva cerna titanova), jedná se o díl 5M0 881 313 D 82V. V servisu mi řekli, že cena je 1200 kč plus minimálně litr za výměnu, což se mi zdá za kus plastu dost. Neměl by někdo z místních radu, kde sehnat levněji nebo případný díl poskytnout? U nás na vrakáči v Líšnici (okr.Most) jsem bohužel žádný nenašel.

Děkuji mnohokrát za rady
Golf Plus VI, 1.2 TSI, 77kW

jiridita
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 30.06.2016 15:42

Re: Sedačky Golf Plus VI (r.v. 2012) - náhradní díly

Příspěvek od jiridita »

Ahoj, koupil jsem také golfa plus a mám ten samý problém, jak jsi to vyřešil, díky za radu

Mirax43
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.08.2020 11:24

Re: Sedačky Golf Plus VI (r.v. 2012) - náhradní díly

Příspěvek od Mirax43 »

Ahoj, ten dil jsem koupil pres znamou v Nemecku asi za 40 ecek, takze o neco malo levnejs, nez u nas, ale uz ho mam asi dva mesice doma, protoze to sam delat nechci a neumim a do servisu jsem se nejak nedostal. Reseni mam porad stejny, co jsem udelal hned prvni den koupe Golfika, flaknul jsem tam stribrnou pasku a porad drzi. Moc krasy to neudela, ale prakticke a zadarmo. A jak tak koukam, je to asi neduh, tak abych nevymenil za litra a neprasklo to zas :o
Golf Plus VI, 1.2 TSI, 77kW

jiridita
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 30.06.2016 15:42

Re: Sedačky Golf Plus VI (r.v. 2012) - náhradní díly

Příspěvek od jiridita »

ahoj, já ten plast tady u nás taky nikde nenašel, jen na ebay, ale nevím jestli ho objednám-aby vůbec přišel správný, jedině zkusím nějaké vrakoviště, já už mám druhého pluse, ale u prvního jsem to prasklý neměl, a ani jsem to u nikoho neviděl prasklý, záleží jak se k tomu kdo chová...

Mirax43
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.08.2020 11:24

Re: Sedačky Golf Plus VI (r.v. 2012) - náhradní díly

Příspěvek od Mirax43 »

U nas ve VW servisu (Most) to v pohode nasli, ale prave ta cena. Kdyz se jich zeptas, tak ti reknou primo cislo toho dilu, jak pisu v prvnim prispevku. Na vrakaci jsem ja neuspel prave. Ale potesil jsi me, ze jsi to na jinym nevidel, asi si to necham pristi rok v servisu vymenit teda, ja bych to doprasil urcite.
Golf Plus VI, 1.2 TSI, 77kW

jiridita
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 30.06.2016 15:42

Re: Sedačky Golf Plus VI (r.v. 2012) - náhradní díly

Příspěvek od jiridita »

ted se zeptám na něco jinýho, dnes se mi při jízdě rozvítila hláška - vyčistěte dpf filtr dle návodu - já nemám návod žádný, nemáš prosím tě návod v češtině? jestli tam o tom něco píšou, díky

Mirax43
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.08.2020 11:24

Re: Sedačky Golf Plus VI (r.v. 2012) - náhradní díly

Příspěvek od Mirax43 »

Neco jsem stahoval v cestine, mrknu se, jinak mam jen v Nemcine origo.
Golf Plus VI, 1.2 TSI, 77kW

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“