Full LED světlomety - seřízení

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Full LED světlomety - seřízení

Příspěvek od JirkaVys »

Ty světla jsou jiná, nejen design ale i technologie.

veka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 05.07.2020 22:34

Re: Full LED světlomety - seřízení

Příspěvek od veka »

Zdravim panove,
nehrabal se nekdo vice v tech projektorovych svetlometech a nesundaval krytky pripadne elektorniku? Mam problem, ze na pravem svetlometu mi vnitrni projektor tvorici Base beam/predpoli/rovny orez sviti uplne do zeme pred auto, kdy je hranice schovana kapotou a druha cocka, ktera ma multifunkcni clonku a tvori jednotlive mody/tvary klinu, sviti do spravne vysky. Tim padem mi sviti na cestu pred auto jenom jeden projektor ze dvou. Serizovaky jsou tam jen dva, jeden na horizontalni/stranove a druhy vertikalni/vyskove serizeni a ja bych potreboval vyskove seridit vnitrni projektor vuci vnejsimu.. Chtel bych se vyvyrovat sundavani narazniku a nevim ceho vseho, abych sundal svetla a podival se na to blize.
Pomohly by i fotky, jestli nekdo ma ten svetlomet mimo auto.
Predem diky za pomoc, rad bych se vyvaroval kupovani noveho svetla a nepocitam, ze v servise tomu nekdo bude rozumet.

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: Full LED světlomety - seřízení

Příspěvek od capo »

No tak na to jsem taky zvědav - nacouval do mě nějaký chorvat a přesto že jde jen o kosmetiku na nárazníku a ostřikovači, tak vycloňování se od té doby chová divně - když to má vyclonit auto, tak levá svislice oddělující světlo a stín je v pohodě ale ta pravá s ní není rovnoběžná, ale svítí v úhlu dovnitř. Takže v praxi na úrovni předních kol je to místo krásně vystíněný, ale čím jdu výše, tak se ta vystínění oblast zužuje a ve výšce čelního skla už to pěkně pere řidiči do obličeje. Na Jarov se teprve budu objednávat, čekám na potvrzení Chorvatské pojišťovny.... Možná tam jen něco vyskočilo a půjde to seřídit, světlo je jinak netknuté.
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Full LED světlomety - seřízení

Příspěvek od JirkaVys »

Pro demontáž světel je potřeba nárazník sundat, jinak to nebude správný postup a bude spíše více škody. Ideální by bylo zajet na pořádnou diagnostiku, zdali tam není spíš nějaká uložená chyba, která by řekla více.

Pokud auto někdo nabourá a vyhne světlomet, tak je jasné, že nebude svítit jak má.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“