Start/Stop

Návody, rady, zkušenosti...

Moderátor: standokan

Uživatelský avatar
commpact
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.03.2020 06:36

Re: Start/Stop

Příspěvek od commpact »

A ja zase pro NASA ;)
Passat B8 Variant 2.0TDI 110kw R-Line FullLed

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Start/Stop

Příspěvek od r@pid »

Trepes somariny. Dalsie. Ako tie predtym. Radsej to nechaj tak.

Uživatelský avatar
commpact
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.03.2020 06:36

Re: Start/Stop

Příspěvek od commpact »

Tady to mas TY CHYTROLINE :D :D :D a uz laskave prejdi na SK forum a krm je tema tvejma recma tam.

Vypnutí zadarmo za půl minuty
Než budete číst dále: Několik hodin po uveřejnění článku se ozvalo zastoupení tuzemské Škody, které k celé věci podalo následující vyjádření:

„Popsaným odpojením systém vozu ztrácí informaci o kapacitě nabití případně stavu baterie. Kromě toho, že důsledkem tohoto zákroku zákazník přichází o komfortní funkce, jakými jsou například nezávislé topení nebo aktualizace softwaru infotainmentu, ovlivňuje tento stav vozu i bezpečnost posádky. Kombinace staré, vybité nebo poškozené baterie a velkého zatížení palubní sítě „spotřebiči“ (klimatizace, dobíjení externích zařízení, využívání infotainmentu, elektronika řízení, asistenční systémy) může vést při případném vyhýbacím manévru vozu za podpory ABS a ESP ke skokovému zvýšení odběru proudu. Tím dojde k poklesu napětí v palubní síti a následovat může výpadek funkcí a komunikace mezi řídícími jednotkami,“ říká Pavel Jína, tiskový mluvčí Škoda Auto Česká republika.
Passat B8 Variant 2.0TDI 110kw R-Line FullLed

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Start/Stop

Příspěvek od r@pid »

Nespravaj sa tu ako rasisticky čurak, to mozes vo vasej miestnej krčme.

Somariny od nejakeho premudreleho aftersales managera nic neznamenaju.

Uživatelský avatar
commpact
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.03.2020 06:36

Re: Start/Stop

Příspěvek od commpact »

Hlavne ze ty tvoje znamenaj, chytroline z VW :D
Passat B8 Variant 2.0TDI 110kw R-Line FullLed

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Start/Stop

Příspěvek od r@pid »

Je mi ta luto. Sedlacik s predsudkami.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Start/Stop

Příspěvek od srotty »

commpact-nezlob se na mě,ale jseš tady teprve měsíc,v kodování jseš nováček ( jak jsi sám v jiném tématu přiznal) a už si dovoluješ urážet dlouholeté členy,kteří oproti tobě ví o čem mluví (navíc opravdu ve VW dělá). Otázka zněla,jak vypnout S/S modelový rok 2018 a mladší. Ty patrně nevíš,že právě v roce 2018 se přešlo na nový systém,kdy staré kodování,které šlo do té doby dělat,už nejde. Takže prosím tě,trochu pokory propříště.

zipp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 23.06.2018 14:45
Bydliště: Trutnov

Re: Start/Stop

Příspěvek od zipp »

Nechci tady s nikým polemizovat co je lepší,nebo jednodušší. Je na každém čemu dá přednost.
Myslel jsem,že to možná někomu pomůže. Jsem jen uživatel a svúj názor nikomu necpu.
Jen ohledně toho chcípnutí motoru ,,na křižovatce,, tak při vyšlápnutí spojky motor nastartuje stejně jako předtím.

Golf 7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 22.01.2016 19:09

Re: Start/Stop

Příspěvek od Golf 7 »

zipp píše:
18.05.2020 19:28
Nechci tady s nikým polemizovat co je lepší,nebo jednodušší. Je na každém čemu dá přednost.
Myslel jsem,že to možná někomu pomůže. Jsem jen uživatel a svúj názor nikomu necpu.
Jen ohledně toho chcípnutí motoru ,,na křižovatce,, tak při vyšlápnutí spojky motor nastartuje stejně jako předtím.


Vypnutí kabelem na baterii funguje, Tiguan 1,5 110 KW, r.v. 2020, najeto 8000 KM a v pohodě,

Golf 7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 22.01.2016 19:09

Re: Start/Stop

Příspěvek od Golf 7 »

Vypnutí kabelem na baterii funguje, Tiguan 1,5 110 KW, r.v. 2020, najeto 8000 KM a v pohodě,

Odpovědět

Zpět na „VAG & ETKA & ChipTuning“