povodně

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
red_giant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 20.08.2008 16:44
Bydliště: VWalmez
Kontaktovat uživatele:

Re: povodně

Příspěvek od red_giant »

čuate, musím se k vám taky přidat jak prší tak mám u spolujezdce mokro aj za ním a někdz i u mě. co jsem vysondoval tak mi to teče kolem futra u pantů pak sem zjistil že mám trochu mokrý koberec u středového tunelu pod palubkou... ve dveřích igelity nemám tak mívám i spodek tapecíra vlhký. čekám už jak bude tepleji abych to vysušil páč je to humus...a doufám, že chvilu bude hezky. :lol:

Uživatelský avatar
red_giant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 20.08.2008 16:44
Bydliště: VWalmez
Kontaktovat uživatele:

Re: povodně

Příspěvek od red_giant »

joa ještě jsem zapoměl dodat nejde jen o mokrý koberec ale jak je mokro tak mi na stěračích dokonce funguje doběhový kontakt a stěrače se samovolně pohybují :mrgreen: ...a po vypnutí klíčku mi normálně svítí kontrolky...a při opětovném zapnutí nesepne relé, jakoby viselo. :evil:

Vojtek6666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 14.10.2009 10:00
Bydliště: Třebechovice pod Orebem
Kontaktovat uživatele:

Re: povodně

Příspěvek od Vojtek6666 »

no taky sem resil kudy mi tece do auta a teklo mi dverma
ale tady bych to videl na ten plast na ventylatorem, normalne co je v motorovym prostoru, tak sundal ten kryt aby bylo videt na tu (mrizku)aby nesel do vetraku bordel tak tu myslim, tak tu oddelat (je to takova zavlacka zboku) a pak jen vysadit, ja sam sobe sem si to podsilikonoval, je tam sice tesneni ale v jakem stavu je to nevite, takze silikon a je to, zkuste a uvidite, nic tim nezkazite

Uživatelský avatar
THOMASLO
Pilot
Pilot
Příspěvky: 788
Registrován: 19.02.2008 21:51

Re: povodně

Příspěvek od THOMASLO »

řašil bych to tak že si vlezu do auta, druhej vezme hadicu, bude polejvat v ruznych určitých místech auto, a ten uvnitř bude koukat kudy to teče, samzřejmě je potřeba odtapecovat aspoň částečně auto. dělal jsem to takhle dvakrat u jiných značek a vždycky jsem na to došel.

logginka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.08.2019 08:40

Re: povodně

Příspěvek od logginka »

Chlapi jen bych chtěla napsat jak se povedlo povodeň v golfu vyřešit nám.... Vyčistil jsme vše a pořád se nedalo přijít na to kde je problém.... Tapec všude sundanej, těsnění i kanálky vyčištěny....nakonec bylo jádro pudla v ucpaný H podbezich kol.... Ale jako totálně.... Pod každým podbehem jsme měli asi 1.5 kg písku bláta a listí.... Pokud pršelo málo, stihalo to ten binec prosaknout, pokud lilo více voda stoupala až byl mokrý strop...., pak podlaha a nakonec se naplnil prostor s pylovym filtrem a rybníček byl na světě.... Zkuste ty podběhy pokud vám teče do auta, je neskutečný co se tam nahromadi.... Taková kravina... Už jsme chtěli kupovat novej šíbr.... Tak snad to někomu pomůže..... Paaaaa

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“