Sharan nejdou dálky , mlhovka , zadní stěrač ......

Moderátor: čapik

Odpovědět
oskarr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 08.02.2010 20:49

Sharan nejdou dálky , mlhovka , zadní stěrač ......

Příspěvek od oskarr »

Ahoj všem . Obracím se na Vás s kuriózní závadou . Dostal se ke mě Sharan 7N rv 2012 2.0 CR 125 KW . DSG... s tím že nejdou zapnout zadní mlhovky( nerozsvítí se ani na palubce) Zadní stěrač , zadní ostřik , nesvítí zpátečky , neaktivují se parkovací senzory ( až po zmáčknutí tlačítka) nejdou přepnout světla na dálkové ( houkačka jde) .... v paměti bylo ( bohužel už to mám vymazané ) něco ohledně řízení napájení .... Závada nešla smazat , říkal jsem si že jednotka schválnmě odpojuje nepotřebné systémy. Šel jsem tedy po závadě a přišel na to že je v autě namontován alternátor co tam podle čísel nemá co dělat .... Opravdu prodávající přiznal že je vyměněn . Namontoval se alternátor co tam patří chyba vymazána.Všechny jednotky bez chyb ale nic z výše popsaného není funkční ... Přez diagnostiku jsem ale schopen akčním členem cokoliv ( mimo zadní stěrač ) pustit ..... Napadá prosím někoho něco ? Díky moc

oskarr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 08.02.2010 20:49

Re: Sharan nejdou dálky , mlhovka , zadní stěrač ......

Příspěvek od oskarr »

tak jsme to nakonec pořešil , byla totálně rozkódovaná jednotka centrální elektriky nějakým kutilem

fb_marek4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.04.2020 14:42

Re: Sharan nejdou dálky , mlhovka , zadní stěrač ......

Příspěvek od fb_marek4 »

Zdravim,
Mam presne taky isty oriblem s seat alhambra 2016.Nesvuetia cuvacky, zadny stierac nefunguje, hmlovky nefunguju a nejde prepnut na dialkove. Ako si to opravil?
Marek
Suzuki Vitara 2016 allgrip
Seat Alhambra 2016 4Drive

Odpovědět

Zpět na „Elektro + hudba + navi“