Kódováni zrcátek a blinkru

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Davve7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 04.10.2020 15:45

Kódováni zrcátek a blinkru

Příspěvek od Davve7 »

Zdravím všechny, pokud tento dotaz už někde je, tak se omlouvám, ale v té kupě jsem to nenašel.
1) kamarád má u Golfu funkci, že když bere třeba ze zadních sedadel nákup, tak otevře zadní dveře, zamkne auto, to se zamkne, ale potvrzení blinkrem proběhne až po zavření zadních dveří. Mě to blikne hned, i když mám zadní dveře otevřené ( ke to i jako dobrá kontrola, že jsou všechny dveře dovřené )
2) při zamčení auta se mi automaticky sklopí zrcátka. Zpět do původní pozice se vrátí hned při odemčení. Jde nastavit, aby se vrátily, až když zapnu zapalování?
Jde to kódovat před VCDS?
Děkuji za jakýkoli tip.

Uživatelský avatar
noxik600
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 29.01.2016 07:07

Re: Kódováni zrcátek a blinkru

Příspěvek od noxik600 »

1, nespíš vada zámku/spínače zadních dveří. Blinkrnout (nové slovo) by měli po SAVE všech zámků.
2, nevím jistě, asi nepůjde. Sklápí se taky až po vytáhnutí klíčku.
VOLKSWAGEN GOLF VI Variant 1.6 75KW BSE, r.v. 2009.

Davve7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 04.10.2020 15:45

Re: Kódováni zrcátek a blinkru

Příspěvek od Davve7 »

1) to si nemyslím, že je vada zámku/ spínače, protože to dělají všechny dveře, kromě dveří řidiče. Ty nejdou zamknout, dokud nejsou zavřeny.
2) mně se sklápí při zamčení a odemčení. Vytáhnutí klíčku na to nemá žádný vliv

Uživatelský avatar
noxik600
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 29.01.2016 07:07

Re: Kódováni zrcátek a blinkru

Příspěvek od noxik600 »

1, tak to má ale být. Všechny dveře kromě dveře řidiče lze zamknout dopředu a až se zavřou poslední dveře, zasejfují se a pak blikne blinkr
2, Já to myslel tak, že klíč v zapalování na to nemá vliv, když ty chceš, aby to fungovalo při klíčku v zapalování.


Jen jsem chtěl poradit, hádat se fakt nebudu. Ať se daří
VOLKSWAGEN GOLF VI Variant 1.6 75KW BSE, r.v. 2009.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“