Mirror Link přestal fungovat

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
olmic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Mirror Link přestal fungovat

Příspěvek od olmic »

Zdravím, doufám, že nebudu ukamenován, že to tu někde je, ale z ničeho nic mi přestal fungovat mirrorlink na Samsung A40. Když ho spustím (mám nainstalovaný Car MOde) tak mi to napíše že jde používat jen omezeně a po rozjezdu to vypne. Když to chci odpojit tak je přes ikonu Car Mode přeškrtnuté autíčko :( Ve VW mi samozřejmě moc nepomohli :( Netuší někdo čím by to mohlo být?

Fanouš1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 19.03.2018 22:55

Re: Mirror Link přestal fungovat

Příspěvek od Fanouš1 »

Nevím ale mě to vypeklo taky když jsem aktualizoval nejnovější verzi Car-Mode(Režim Auto), tam mě při spouštění na rádiu vyskočila hláška, že byla ukončena podpora 1.6.2020 ⚠️, používám plnou verzi Sygic car Navigation 18... Něco psali na sítích o tom, že Samsung ruší podporu. Car-Mode ver.10.0.43. chodí. Určitě naše malá kotlina nemá nárok 🤔.

bednar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18.08.2020 20:31

Re: Mirror Link přestal fungovat

Příspěvek od bednar »

Po 1.6.2020 MIRRORLINK v autě nepojede ,pokud máte aktualizovaný mobil /aktualizace zablokovala Mirrorlink/.Pokud máte starší mobil a neby aktualizován po 1.6.2020 , tak by měl Mirrorlink jet.Jinak stáhnout Appk Floating z GooglePlay routnout mobil -nastavit a měl by mirrorlink jet.Viz-YouTube. Bednář

-

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“